Go Back   DefineBurada.CoM > DEDEKTÖRLER ALANTARAMALAR VE YER ALTI GÖRÜNTÜLEME CİHAZLARI HAKKINDA GENEL BİLGİLER > Define Cihazları , Dedektörler , Alantaramalar , Radarlar Hakkında Bilgi Paylasımı
alan tarama | dedektör | toprak altı görüntüleme sistemleri

Seçenekler Thema bewerten Stil
Alt 06-02-2009, 11:03 PM   #1
obinan
Üye

obinan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 3016
obinan has a reputation beyond reputeobinan has a reputation beyond reputeobinan has a reputation beyond reputeobinan has a reputation beyond reputeobinan has a reputation beyond reputeobinan has a reputation beyond reputeobinan has a reputation beyond reputeobinan has a reputation beyond reputeobinan has a reputation beyond reputeobinan has a reputation beyond reputeobinan has a reputation beyond repute
Standart minelab explorer se

s. a. minelab explorer se bu dedektoru kullanan yada bılgısı olan bırınden artılarını eksılerini ogrenebılırmiyim
obinan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Facebook'ta Paylaş

Alt 06-05-2009, 09:38 PM   #2
ozooo
Tecrübeli Üye

ozooo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 227015
ozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond repute

Alıntı:
obinan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
s. a. minelab explorer se bu dedektoru kullanan yada bılgısı olan bırınden artılarını eksılerini ogrenebılırmiyim
s.a
http://www.mdcelektronik.com/explorer.html

1,5khz ile 28 degişik frenkansla çalışması biraz düşündürücü bu adresleri bir incele ben kullanmadım ve kullananıda duymadım cevremde araştır siteyi incele bu dedöktör hakkında pek yardımcı olamadım kusura bakma

YAPILAN BİR İŞTE ALLAH RIZASI YOKİSE O İŞTEN HAYIR BEKLEME''''KUL HAKKI SADECE MADDİYATLA ÖLÇÜLEMEZ MADDİ VE MANEVİDİR 'Kİ KUL HAKKINI ALLAH C.C BİLE AFFETMEZ''''
ozooo isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 06-05-2009, 10:23 PM   #3
obinan
Üye

obinan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 3016
obinan has a reputation beyond reputeobinan has a reputation beyond reputeobinan has a reputation beyond reputeobinan has a reputation beyond reputeobinan has a reputation beyond reputeobinan has a reputation beyond reputeobinan has a reputation beyond reputeobinan has a reputation beyond reputeobinan has a reputation beyond reputeobinan has a reputation beyond reputeobinan has a reputation beyond repute

onemli degil ılgılenmen yeter. aradıgım cıhazı bulamadım cok genıs bır alan uzerınde calısacagım ıcın nasıl bır makına kullanmam gerektıgını bılmıyorum o yuzden arastırıyorum bı onerınız varmı
obinan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 06-06-2009, 12:38 PM   #4
ozooo
Tecrübeli Üye

ozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond repute

Alıntı:
obinan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
onemli degil ılgılenmen yeter. aradıgım cıhazı bulamadım cok genıs bır alan uzerınde calısacagım ıcın nasıl bır makına kullanmam gerektıgını bılmıyorum o yuzden arastırıyorum bı onerınız varmı
s.a valla durumların nasıl bilmem ama....! eyer geniş kapsamlı diyorsan iş bitirisin diyorsan...! param vardiyorsan.....! ben EXAMINER alderim benim görüşüm ama ufak çaplı araştırmalarsa piyasada işini görebilecek birkaç dedöktör var NOKTA106 gibi benim önerim bu düşüncem bu iyigünler

YAPILAN BİR İŞTE ALLAH RIZASI YOKİSE O İŞTEN HAYIR BEKLEME''''KUL HAKKI SADECE MADDİYATLA ÖLÇÜLEMEZ MADDİ VE MANEVİDİR 'Kİ KUL HAKKINI ALLAH C.C BİLE AFFETMEZ''''

Alt 06-06-2009, 02:50 PM   #5
ozooo
Tecrübeli Üye

http://www.atomdedektor.com/examiner_dedektor.asp

Alt 07-06-2010, 05:52 PM   #6
mucit nedim
Üye

Tecrübe Puanı: 1014
mucit nedim has a reputation beyond reputemucit nedim has a reputation beyond reputemucit nedim has a reputation beyond reputemucit nedim has a reputation beyond reputemucit nedim has a reputation beyond reputemucit nedim has a reputation beyond reputemucit nedim has a reputation beyond reputemucit nedim has a reputation beyond reputemucit nedim has a reputation beyond reputemucit nedim has a reputation beyond reputemucit nedim has a reputation beyond repute

Ne öğrenmek istiyorsun? çok çok iyi bir makınadır... Tkıldığın tarafları sorarsan yardımcı olabilirm
mucit nedim isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 07-17-2010, 09:28 PM   #7
synnada
Üye

Tecrübe Puanı: 3015
synnada has a reputation beyond reputesynnada has a reputation beyond reputesynnada has a reputation beyond reputesynnada has a reputation beyond reputesynnada has a reputation beyond reputesynnada has a reputation beyond reputesynnada has a reputation beyond reputesynnada has a reputation beyond reputesynnada has a reputation beyond reputesynnada has a reputation beyond reputesynnada has a reputation beyond repute

Alıntı:
ozooo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
s.a valla durumların nasıl bilmem ama....! eyer geniş kapsamlı diyorsan iş bitirisin diyorsan...! param vardiyorsan.....! ben EXAMINER alderim benim görüşüm ama ufak çaplı araştırmalarsa piyasada işini görebilecek birkaç dedöktör var NOKTA106 gibi benim önerim bu düşüncem bu iyigünler

GÜLDÜRME ADAMI BOL BOL SPOR YAPARSIN NE NOKTASI NE 106 SI.
synnada isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 08-20-2010, 04:55 AM   #8
ozooo
Tecrübeli Üye

Alıntı:
synnada Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
GÜLDÜRME ADAMI BOL BOL SPOR YAPARSIN NE NOKTASI NE 106 SI.

s.a paraya göre köfte arkadaşım ozaman açasan kesenin agzını orj okm alacan ama onada bahana bulunur bulunamayınca bu böle geldi böle de gider delta pulse goldensabre hammer nokta goldenkinğ garrett jeosonar Goldmaster, Fisher ve daha 100lercesi 5 para etmez definecilerin gözünde gerci okm exp 3000-4000-5000 bile etmiyor bulamayınca her nekadar fiyatı 10.000tl den başlasada sizler önerin ozaman

Alt 09-07-2010, 06:21 PM   #9
synnada
Üye

Tecrübe Puanı: 3015
synnada has a reputation beyond reputesynnada has a reputation beyond reputesynnada has a reputation beyond reputesynnada has a reputation beyond reputesynnada has a reputation beyond reputesynnada has a reputation beyond reputesynnada has a reputation beyond reputesynnada has a reputation beyond reputesynnada has a reputation beyond reputesynnada has a reputation beyond reputesynnada has a reputation beyond repute

Alıntı:
ozooo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
s.a paraya göre köfte arkadaşım ozaman açasan kesenin agzını orj okm alacan ama onada bahana bulunur bulunamayınca bu böle geldi böle de gider delta pulse goldensabre hammer nokta goldenkinğ garrett jeosonar Goldmaster, Fisher ve daha 100lercesi 5 para etmez definecilerin gözünde gerci okm exp 3000-4000-5000 bile etmiyor bulamayınca her nekadar fiyatı 10.000tl den başlasada sizler önerin ozaman
evet kardes keseye gore ama senın övdügün 106 nın fıyatı 1100 ile 1400 arası satılıyo maharetlımı onu burada desem nokta dusmanı ılan edılırım cunku ben kullandım ve bolbol tarlayı çapaladım belese marabalık yanı
bana dersenkı varmı onerın ben derım kı alacagına bu meshur marka yerıne al tesero tejon yada ne bıleyım whıte's pro 6000 en ıdeal ve cogu cıhaza da nal toplatır bu benım fıkrım kullandıgım ıcın
synnada isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 09-10-2010, 08:22 PM   #10
ozooo
Tecrübeli Üye

Alıntı:
synnada Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
evet kardes keseye gore ama senın övdügün 106 nın fıyatı 1100 ile 1400 arası satılıyo maharetlımı onu burada desem nokta dusmanı ılan edılırım cunku ben kullandım ve bolbol tarlayı çapaladım belese marabalık yanı
bana dersenkı varmı onerın ben derım kı alacagına bu meshur marka yerıne al tesero tejon yada ne bıleyım whıte's pro 6000 en ıdeal ve cogu cıhaza da nal toplatır bu benım fıkrım kullandıgım ıcın
600tl nokta 106 istermisin sıfır 2 yıl garantili?

Etiketler
Yok