Go Back   DefineBurada.CoM > FOTOĞRAFLI VE FOTOĞRAFSIZ İŞARETLERİNİZE YORUMLAR > Fotoğraflı İşaretlerinize Yorumlar
alan tarama | dedektör | toprak altı görüntüleme sistemleri

Seçenekler Thema bewerten Stil
Alt 10-29-2012, 11:55 AM   #71
DAYI
Tecrübeli Üye

DAYI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 593017
DAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond repute

çok teşekkürler son noktacı ben bunun mağara içinde olması gerektiğini biliyorum ama belkide yanılıyorum eline sağlık usta

Alt 11-17-2012, 01:31 AM   #72
KANAS_USTA
Üye

Tecrübe Puanı: 31014
KANAS_USTA has a reputation beyond reputeKANAS_USTA has a reputation beyond reputeKANAS_USTA has a reputation beyond reputeKANAS_USTA has a reputation beyond reputeKANAS_USTA has a reputation beyond reputeKANAS_USTA has a reputation beyond reputeKANAS_USTA has a reputation beyond reputeKANAS_USTA has a reputation beyond reputeKANAS_USTA has a reputation beyond reputeKANAS_USTA has a reputation beyond reputeKANAS_USTA has a reputation beyond repute

dostum yerıne tekrar baktım
oncelıklı olarak yerının genıs olcekte hedef noktaları var
laf ebelıgı yapmayacağım
kısa ve oz olarak
ayının olduğu kayanın onden görüntüsüne uzaktan resmıne bakıldığında cok acık bır fıl heykelı mevcut
dolayısıyla bu kayanın onunde yanı fılın on cephe solunda kı kesme kayayı goruyorsun ona otur sağına bak sagın batıdır muhtemelen sonra 1. ıla net 8. adıma göz at fotola cukur yahut kesme kaya olacak orda.....
olurda düşmez kalkmaz bır ALLAH bu sebeble sunu da eklemelıyım dıger alternatıfınde cok kuvvetlı olmakla bırlıkte fıle sırtını ver ılk 1.adıma yer sevıyesıne bak .

kesın cozumdur bır heybe dolusu var orda gerısını vaktı geldıgınde yazarım.

Verilen tüm bilgiler ön araştırma amaçlıdır. Ön araştırma yapacak kişi MÜLKİ amir'den izin almak zorundadır.
Kaçak kazı yapmayalım yapanları uyaralım.

AYRINTILI RESİMLEME VE AÇIKLAMADAN YOKSUN BİR KONUYA KESİNLİKLE YAZMAM !!!
KANAS_USTA isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 08-12-2013, 12:21 PM   #73
yanlız
Yeni Üye

Tecrübe Puanı: 11
yanlız is on a distinguished road

slm arkadasım burda ne gibi bi calışa yaptın bilmiyorum fakat ayı işareti karışıktır fakat çok kolay
yanlız isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 09-13-2013, 02:29 AM   #74
son noktacı
Tecrübeli Üye

son noktacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 108013
son noktacı has a reputation beyond reputeson noktacı has a reputation beyond reputeson noktacı has a reputation beyond reputeson noktacı has a reputation beyond reputeson noktacı has a reputation beyond reputeson noktacı has a reputation beyond reputeson noktacı has a reputation beyond reputeson noktacı has a reputation beyond reputeson noktacı has a reputation beyond reputeson noktacı has a reputation beyond reputeson noktacı has a reputation beyond repute

Alıntı:
definereisi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
dayı denen şahsiyet terbiyesiz ve şerefsiz insan sensin birşeyden anlamıyorsa yorum yapmayacak tamam mı yorumumu oku diye yazıyorum bende
Define reisi efendi ol efendi diyelim
son noktacı isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 09-15-2013, 01:49 PM   #75
DAYI
Tecrübeli Üye

DAYI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 593017
DAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond repute

sonnoktacı kardeşim efendilik sonradan olmaz maya ile birlikte doğuştan verilir vinsanoğluna ne yapsın adamın nasibinde yok.saygılar

Alt 09-27-2013, 01:50 AM   #76
CJ2609
Üye

Tecrübe Puanı: 4012
CJ2609 has a reputation beyond reputeCJ2609 has a reputation beyond reputeCJ2609 has a reputation beyond reputeCJ2609 has a reputation beyond reputeCJ2609 has a reputation beyond reputeCJ2609 has a reputation beyond reputeCJ2609 has a reputation beyond reputeCJ2609 has a reputation beyond reputeCJ2609 has a reputation beyond reputeCJ2609 has a reputation beyond reputeCJ2609 has a reputation beyond repute

cümleten selamunaleyküm...
uzun süredir foruma girme şansı bulamadım işlerin yoğunluğundan dolayı...
bu akşam ilk fırsatta aranıza geldim ve ilk göz atmak istediğim konu bu oldu yapılan yorum sayısından dolayı...Dayı çok kızmış ve tepkisinde haklı...bu kadar insan emek verip yardımcı olmaya çalışmış yorumlamış ama konu sahibi arkadaş burada herkesin bilgi ve tecrübesini test edercesine ve üstelik gidip araştırma ve çalışma yapmaya fırsatım olmadı yalanlarına baş vuruyor...bildiğin ve çözülmüş bir işaretse neden bunu herkesle paylaşmak yerine insanlarla dalga geçercesine yorumlara sunuyorsun? insanların zamanını çalan ve boşuna oksıjen tüketenlerdensin
CJ2609 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 11-05-2013, 12:45 PM   #77
trt123
Üye

Tecrübe Puanı: 1015
trt123 has a reputation beyond reputetrt123 has a reputation beyond reputetrt123 has a reputation beyond reputetrt123 has a reputation beyond reputetrt123 has a reputation beyond reputetrt123 has a reputation beyond reputetrt123 has a reputation beyond reputetrt123 has a reputation beyond reputetrt123 has a reputation beyond reputetrt123 has a reputation beyond reputetrt123 has a reputation beyond repute
Standart Olamaz

bu ayı olamaz ayı gerçek boyutlarda olmalı hiç boşuna uğraşma zaten tek işaretli yer olmaz
trt123 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
Yok

Seçenekler
Stil Konuyu değerlendir
Konuyu değerlendir: