Go Back   DefineBurada.CoM > FOTOĞRAFLI VE FOTOĞRAFSIZ İŞARETLERİNİZE YORUMLAR > Fotografsız İşaretlerinize Yorumlar
alan tarama | dedektör | toprak altı görüntüleme sistemleri

Seçenekler Thema bewerten Stil
Prev önceki Mesaj   sonraki Mesaj Next
Alt 09-09-2012, 04:09 PM   #1
yeşil elmas
Banned

Tecrübe Puanı: 0
yeşil elmas has a reputation beyond reputeyeşil elmas has a reputation beyond reputeyeşil elmas has a reputation beyond reputeyeşil elmas has a reputation beyond reputeyeşil elmas has a reputation beyond reputeyeşil elmas has a reputation beyond reputeyeşil elmas has a reputation beyond reputeyeşil elmas has a reputation beyond reputeyeşil elmas has a reputation beyond reputeyeşil elmas has a reputation beyond reputeyeşil elmas has a reputation beyond repute
Standart Kurbağa

S.A Arazi gezintisi sırasında büyük bir tepeye çıktım.
tepede bazı kalıntı taşlar buldum taşlar elimde resimleyip göndericem en kısa zamanda diğer bulgularında resimlerini paylaşıcam.
Tepede bir delik aşşağıya doğru diğer delik ise yukarıya doğru ilerliyor.
bir delik var deliğin içinde biri aşşağıya doğru diğeri ise yukarıya doğru ilerleyen iki delik var. Ana delik basketbol topu kadar oval ve işçilik görmüş pürüssüz. diğer delikler ise kül tablası büyüklüğünde. Ben delikleri yoklarken deliğin birinden kurbağa çıktı kurbağıyı elime aldım ve hayvan olduğunu farkedince bıraktım.
Kayaya yapılmış bu delikler hayvanın açabilmesi ve ilerleyebilmesi imkansız gibi.
ve Benim bildiğim kurbağa su olan yerlerde yaşar. deliğin ön kısmını genişlettim. Kurbağa devamlı beni izledi. Ertesi gün gittiğimde yine kurbağa oradaydı bu bir tılsımmı acaba. Delikler sanırım hava deliği ya bir mezara yada bir odaya çıkıyor.
Yardım ederseniz çok teşekkür ederim.
yeşil elmas isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Facebook'ta Paylaş

Etiketler
Yok