Go Back   DefineBurada.CoM > FOTOĞRAFLI VE FOTOĞRAFSIZ İŞARETLERİNİZE YORUMLAR > Fotoğraflı İşaretlerinize Yorumlar
alan tarama | dedektör | toprak altı görüntüleme sistemleri

Seçenekler Thema bewerten Stil
Alt 03-07-2009, 08:44 PM   #21
istihkam
Guest

Tecrübe Puanı: 0
istihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond repute

Alıntı:
theimam58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Kayıp Kepenek üstad;
Sana bişey sorcam. Sen bu kadar bilgilisin. Ama hiç define vb. şeyler buldun mu? Çok merak ediyorum.
merak etmek guzeldır ancak ozel durumları sormasak ıyı olmaz mı sızce kardesım !
sıze bu sekılde soru yoneltılmıs olsa sızın cevabınız ne olurdu !
Yıne de karra sızın arkadasım.
saygılar.
istihkam isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 03-07-2009, 09:11 PM   #22
SEYRANİ
Administrators

Tecrübe Puanı: 349017
SEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond repute

buldum dese olmaz bulmadım dese oda olmaz

Alt 03-07-2009, 11:35 PM   #23
knight
Tecrübeli Üye

knight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 11016
knight has a reputation beyond reputeknight has a reputation beyond reputeknight has a reputation beyond reputeknight has a reputation beyond reputeknight has a reputation beyond reputeknight has a reputation beyond reputeknight has a reputation beyond reputeknight has a reputation beyond reputeknight has a reputation beyond reputeknight has a reputation beyond reputeknight has a reputation beyond repute

çok doru ben bu kadar bilginin adresini bulduğuna yürekten inanıyorum gerçekten burdaki insanlar boş değil bunu bilesiniz
knight isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 03-08-2009, 12:27 AM   #24
theimam58
Üye

theimam58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 3016
theimam58 has a reputation beyond reputetheimam58 has a reputation beyond reputetheimam58 has a reputation beyond reputetheimam58 has a reputation beyond reputetheimam58 has a reputation beyond reputetheimam58 has a reputation beyond reputetheimam58 has a reputation beyond reputetheimam58 has a reputation beyond reputetheimam58 has a reputation beyond reputetheimam58 has a reputation beyond reputetheimam58 has a reputation beyond repute
Thumbs down

Alıntı:
istihkam Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
merak etmek guzeldır ancak ozel durumları sormasak ıyı olmaz mı sızce kardesım !
sıze bu sekılde soru yoneltılmıs olsa sızın cevabınız ne olurdu !
Yıne de karra sızın arkadasım.
saygılar.

Ben bu kadar bilginizin nereden geldiğini merak ettim. Yıllardır bu işin içinde olan birisi bu işten karlı çıkacağı durumlardan yararlanmıştır herhalde. Bu bilgilerin boş yerlerde kullanılmadığından eminim. Sadece merak. Yani bu işten para veya karlı şeyler elde ettiniz mi???
theimam58 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 03-08-2009, 12:34 AM   #25
JOVİYANUS
Tecrübeli Üye

JOVİYANUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 161016
JOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond repute

the imam abi amacın nedir bunuda ben merak ettim
JOVİYANUS isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 03-08-2009, 12:43 AM   #26
theimam58
Üye

theimam58 has a reputation beyond reputetheimam58 has a reputation beyond reputetheimam58 has a reputation beyond reputetheimam58 has a reputation beyond reputetheimam58 has a reputation beyond reputetheimam58 has a reputation beyond reputetheimam58 has a reputation beyond reputetheimam58 has a reputation beyond reputetheimam58 has a reputation beyond reputetheimam58 has a reputation beyond reputetheimam58 has a reputation beyond repute
Thumbs down

Alıntı:
JOVİYANUS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
the imam abi amacın nedir bunuda ben merak ettim

Amacım sizin bilginizin kaynağı değil, Bu kadar bilgiyi öğrenirken geçirdiğiniz zaman işinize yaradı mı? Tabi ki size birşeyler katmıştır. Fakat bu size ekonomik anlamda birşey kazandırdı mı? Ki kazandırsaydı bu forumda moderatörlük yapacağınızı düşünmüyorum. Zaten öyle birşey bulup sattığınızda zengin oldunuz demektir.

Alt 03-08-2009, 01:21 AM   #27
kayipkepenek
Tecrübeli Üye

kayipkepenek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 169016
kayipkepenek has a reputation beyond reputekayipkepenek has a reputation beyond reputekayipkepenek has a reputation beyond reputekayipkepenek has a reputation beyond reputekayipkepenek has a reputation beyond reputekayipkepenek has a reputation beyond reputekayipkepenek has a reputation beyond reputekayipkepenek has a reputation beyond reputekayipkepenek has a reputation beyond reputekayipkepenek has a reputation beyond reputekayipkepenek has a reputation beyond repute

zenginlik dediğimiz nedir
3-5 kuruşluk maddi kazanç
peki bilgi verebilmek ve umutlara ışık yakmanın kazancını bilirmisiniz
insanların cepleri her daim boşalabilir
yürekleri dolu olması önemli
bir kıvulcım-bir deprem-bir iflas herşeyin sonu olabilir
ama yüreğinde insan sevgisi olanın zenginliği sonsuza kadar dolu olur
kayipkepenek isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 03-08-2009, 03:41 AM   #28
knight
Tecrübeli Üye

knight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 11016
knight has a reputation beyond reputeknight has a reputation beyond reputeknight has a reputation beyond reputeknight has a reputation beyond reputeknight has a reputation beyond reputeknight has a reputation beyond reputeknight has a reputation beyond reputeknight has a reputation beyond reputeknight has a reputation beyond reputeknight has a reputation beyond reputeknight has a reputation beyond repute

theimam58 nikli kardeşimiz toplumumuzun büyük bir kesminin yöneldiği konuya yani define denince ilk akla gelen maddiyata yön vermek istemiş olabilir kendi düşüncesidir saygı göstermek lazım ama kendi adıma konuşuyorum inanın her insanda vardır elbette para biraz cazip gelebilir ama bu bi hastalık bir aşk beni bu alana yönelten o gizem o araştırma duygusu gerektiğinde işaretler yardımıyla gerektiğinde değişik etmenlerle sonuca ulaşabilmenin verdiği heyecanı tatmak. ileriki dönemlerde inşallah tek isteğim siz değerli üstatlarımız gibi bu deneyimi yaşamak. özetlersem benim hayalim Allahın izniyle bu tutkuyu gerçekleştirmek olacaktır. keşke çoğunluk bu yönde olsaydı
knight isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 03-08-2009, 12:01 PM   #29
theimam58
Üye

Bakın güzel Kardeşlerim,
Siz beni yanlış anladınız. Tabi ki bende bu işin içindeki duyguyu hissetmek istiyorum. Zaten bu işten sırf para kazanmak için buraya gelmedim. Ama bu işten para kazanan var mı? Bunu merak ediyorum. Hayır bu sadece bir merak. Zaten sokakta geçen birine define nedir dediğinizde ''altın veya değerli eşyanın bir arada olduğu yerdir'' der. Böyle demeyen fazla kişi bulamazsınız. Yani sadece karlı çıkanları merak ediyorum. Var mı bu işten karlı çıkan.(ekonomik anlamda) !!!!!

Alt 03-08-2009, 12:38 PM   #30
murat7878
Üye

murat7878 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 17016
murat7878 has a reputation beyond reputemurat7878 has a reputation beyond reputemurat7878 has a reputation beyond reputemurat7878 has a reputation beyond reputemurat7878 has a reputation beyond reputemurat7878 has a reputation beyond reputemurat7878 has a reputation beyond reputemurat7878 has a reputation beyond reputemurat7878 has a reputation beyond reputemurat7878 has a reputation beyond reputemurat7878 has a reputation beyond repute

s.a theimam58 seni anlıyorum sen diyordunki bu işlerde kimse bişey buldumu yeri bulmak kadar çıkarmakta önemli tabiki bu sitede olan arkadaşlarımız bi şeyler buldu bu tek bir sikke de olabilir boş bir küp yada bir eşya belki çok biyük yerlerde bulundu ama imkan olmamışdır bu işden görünen isim istersen ulusoylar .eczacıbaşı.bıçakçılar.sabancılar vs..bunlar bu işin önde gidenleri hiç fark ettinmi bilmem nerde dagın başında yer var orda sabancının ünüversitesi nerde bir gayri müslüm mezarlıgı yanında sabancının her hangi bir binası bu kadar yeter sanırım sen cevabı aldın saygılar ...

Etiketler
Yok