Go Back   DefineBurada.CoM > FOTOĞRAFLI VE FOTOĞRAFSIZ İŞARETLERİNİZE YORUMLAR > Fotografsız İşaretlerinize Yorumlar
alan tarama | dedektör | toprak altı görüntüleme sistemleri

Seçenekler Thema bewerten Stil
Alt 12-13-2010, 07:26 PM   #1
hakan2525
Yeni Üye

Tecrübe Puanı: 14
hakan2525 is on a distinguished road
Standart kabartma anahtar

eski dönem kabartma anahtar resmi bir evin duvarında ama ana kayada kayanın bir kısmı dışarı çıkmış yani yarısı ev altında bir kısmı dışarda anahtar üstünde bir murç izi altında iki murç izi var. üçgen şeklinde odada birde eski bir şömine var.üstü tahta kaplı eski kapatılmış.anahtarın ağzı kapıya tutma yönü şömineye doğru
hakan2525 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Facebook'ta Paylaş

Alt 12-13-2010, 08:50 PM   #2
DEFİNECİ
Üye

Tecrübe Puanı: 5015
DEFİNECİ has a reputation beyond reputeDEFİNECİ has a reputation beyond reputeDEFİNECİ has a reputation beyond reputeDEFİNECİ has a reputation beyond reputeDEFİNECİ has a reputation beyond reputeDEFİNECİ has a reputation beyond reputeDEFİNECİ has a reputation beyond reputeDEFİNECİ has a reputation beyond reputeDEFİNECİ has a reputation beyond reputeDEFİNECİ has a reputation beyond reputeDEFİNECİ has a reputation beyond repute

resimlermisn mümkünkse güzel birşeyler çıkabilir
DEFİNECİ isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 12-15-2010, 11:59 PM   #3
killedteam
Guest

Alıntı:
hakan2525 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
eski dönem kabartma anahtar resmi bir evin duvarında ama ana kayada kayanın bir kısmı dışarı çıkmış yani yarısı ev altında bir kısmı dışarda anahtar üstünde bir murç izi altında iki murç izi var. üçgen şeklinde odada birde eski bir şömine var.üstü tahta kaplı eski kapatılmış.anahtarın ağzı kapıya tutma yönü şömineye doğru
ilk defa duyuyorum Bu hangi Çağda acaba yoksa antikadanmı bahsedıyorsun Ben bugune kadar Anahtar hiç görmedim aslı varsa resım koy cidden merak ettim bir arkeolog olarak

Etiketler
Yok