Go Back   DefineBurada.CoM > EŞKİYA BELGELERİ VE BELGELERDE ADI GECEN MEVKİLER > Eşkiya Belgeleri
alan tarama | dedektör | toprak altı görüntüleme sistemleri

Seçenekler Thema bewerten Stil
Alt 12-29-2010, 11:40 PM   #11
ilkim111
Tecrübeli Üye

ilkim111 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 590016
ilkim111 has a reputation beyond reputeilkim111 has a reputation beyond reputeilkim111 has a reputation beyond reputeilkim111 has a reputation beyond reputeilkim111 has a reputation beyond reputeilkim111 has a reputation beyond reputeilkim111 has a reputation beyond reputeilkim111 has a reputation beyond reputeilkim111 has a reputation beyond reputeilkim111 has a reputation beyond reputeilkim111 has a reputation beyond repute

Mantık yürütülebilir belgelerde geçenler hakkında...Fakat bu belgeler nasıl piyasaya düştü ? Elden ele nasıl dolaşıyor,bu belgelerin gerçeklik payı ne kadar olabilir ? Yoksa bu durumdan menfeati olanlar mı var ? Bu durum ülkemiz içinde geçerli, yunanistan ve bulgaristan içinde geçerli. Bu eşkiyanın veya eşkiyaların belgelerini ilk kim ele geçirdi !!! İlk ele geçiren şahıs veya şahıslar mı piyasaya düşmesini sağladılar ? Aslında gerçek şu; belgelerde adı geçen yer isimleri birçok yerde bulunduğu için belgelerin doğru olduğuna inanıyoruz...Eşkiya işaretleri var,ermeni,rum veya yahudilerden kalan emareler var. Bunları belgelere göre değerlendirmeyip araziye göre mantığımızı ve teknolojiyide beraberinde kullanıp değerlendirmeliyiz diyorum. Allah tüm definecilere hayırlısıyla bulmayı nasip eder inşallah.

Alt 12-29-2010, 11:44 PM   #12
ilkim111
Tecrübeli Üye

ilkim111 has a reputation beyond reputeilkim111 has a reputation beyond reputeilkim111 has a reputation beyond reputeilkim111 has a reputation beyond reputeilkim111 has a reputation beyond reputeilkim111 has a reputation beyond reputeilkim111 has a reputation beyond reputeilkim111 has a reputation beyond reputeilkim111 has a reputation beyond reputeilkim111 has a reputation beyond reputeilkim111 has a reputation beyond repute

İşaretleri bulan arkadaşlarında sitede işaretlerin fotoğraflarını yayınlamalarını rica ediyorum. Belgelere göre hareket eden arkadaşlarımız fotoğraflara ve kendi bulgularına göre karşılıklı istişare etmeleri açısından daha güzel olacağı kanaatindeyim. İşaretlerin isimlendirilerek fotoğrafların yayınlanması diğer defineci arkadaşlarımızın dikkatini çekecektir. Bircan üye adlı arkadaşım ilk bulduklarından başlayalım mı ? Kolay gelsin...

Alt 12-31-2010, 05:17 PM   #13
tarıkziyad
Tecrübeli Üye

tarıkziyad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 271014
tarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond repute

yayınla ustalar birbir çözerler
tarıkziyad isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 01-03-2011, 12:09 AM   #14
istihkam
Guest

Tecrübe Puanı: 0
istihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond repute

Alıntı:
bircan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
modoretorum usteki mesajı silerseniz sevinirim deşiklik yaptım
saygıdeger uyemız ıstegınız uzerıne mesajınız sılınmıstır.
saygılar.
istihkam isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 01-03-2011, 10:48 PM   #15
yeşil
Üye

Tecrübe Puanı: 2014
yeşil has a reputation beyond reputeyeşil has a reputation beyond reputeyeşil has a reputation beyond reputeyeşil has a reputation beyond reputeyeşil has a reputation beyond reputeyeşil has a reputation beyond reputeyeşil has a reputation beyond reputeyeşil has a reputation beyond reputeyeşil has a reputation beyond reputeyeşil has a reputation beyond reputeyeşil has a reputation beyond repute

arkadaşlar volçanın izi cideye kadar uzanmaktadır gideros bunun en büyük delilidir çünkü gideros bunun limanıydı soydukları gemileri buradan iç bölgelere taşırlardı ondört tellisazda bunun belgesidir daha sonra başka belgeler açıklllarım
yeşil isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 01-03-2011, 11:27 PM   #16
ilkim111
Tecrübeli Üye

yeşil usta sizden ricam eşkiyalar hakkında mevcut belgelerinizi sitemizle paylaşmanızdır. Şimdiden paylaşımınız için teşekkür ederim. Paylaşılan bilgi ve belgelerle hep birlikte istişare halinde olursak daha sağlıklı sonuçlar elde edileceği kanaatindeyim.

Alt 01-04-2011, 01:00 AM   #17
DAYI
Tecrübeli Üye

DAYI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 593017
DAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond repute

Alıntı:
yeşil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
arkadaşlar volçanın izi cideye kadar uzanmaktadır gideros bunun en büyük delilidir çünkü gideros bunun limanıydı soydukları gemileri buradan iç bölgelere taşırlardı ondört tellisazda bunun belgesidir daha sonra başka belgeler açıklllarım
bunu ben senelerdir savunuyorum ama kimselere inandıramadım varsa eli,nde belge açıkla bakalım yeşil usta

Alt 01-04-2011, 02:36 AM   #18
bircan
Moderator

Tecrübe Puanı: 37014
bircan has a reputation beyond reputebircan has a reputation beyond reputebircan has a reputation beyond reputebircan has a reputation beyond reputebircan has a reputation beyond reputebircan has a reputation beyond reputebircan has a reputation beyond reputebircan has a reputation beyond reputebircan has a reputation beyond reputebircan has a reputation beyond reputebircan has a reputation beyond repute

arkadaşlar ben bircan bende belge yok gozlerimle gormuşum ben gormedigim her hangi birini yazmam ben bunları istanbuldan gelen bir defineci arkadaşla tanıştım a da bana sende belge varmı dedi yok dedim bulundugum yerin yakınına goturdum hayret etti ben 50 yaşındayım bu yaşta yalanmı soyleyeyim o arkadaş internette hepsi var dedi size uye olddun de demin bir yazı yazdım siteye 1010 yılına ayittir dedi sistem kayboldu
duhde aynısı oldu bır başkası idi yazmadım
saygılar
bircan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 01-04-2011, 07:19 AM   #19
BabaSuphi
Üye

BabaSuphi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 14014
BabaSuphi has a reputation beyond reputeBabaSuphi has a reputation beyond reputeBabaSuphi has a reputation beyond reputeBabaSuphi has a reputation beyond reputeBabaSuphi has a reputation beyond reputeBabaSuphi has a reputation beyond reputeBabaSuphi has a reputation beyond reputeBabaSuphi has a reputation beyond reputeBabaSuphi has a reputation beyond reputeBabaSuphi has a reputation beyond reputeBabaSuphi has a reputation beyond repute

s.a

Define ile alakalı veya şahıs gömüleri ile alakalı mutlaka bilgi,belge ve dökümanlar var.Anlaşılması zor olan böylesine önemli bilgilerin internet ortamında her sitede yayınlanmış olması. Elbette ki zamanında eşkiyalar ve belirli çeteler yaşadı.Bunlar kimi zaman kervan soydular,kimi zaman köy bastılar ve kimi zaman farklı insanların değerli eşyalarını vede paralarını gasp ettiler. İşte bunların belgeleri piyasada dolaşanlarla yakından uzaktan ilgisi yoktur. Şahsi düşüncem piyasada dolaşan internet ortamında dolaşan belgelere çok kulak asmayınız. Arazide rastladığımız işaretler belge değilmidir ? En güzel belge bence işaretlerdir. Herkez gizemli yerlerin ve işaretlerinin resimlerini yayınlarsa birbirimize yardım etmiş oluruz.s.a

Alt 01-04-2011, 12:45 PM   #20
amatör74
Üye

amatör74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 10014
amatör74 has a reputation beyond reputeamatör74 has a reputation beyond reputeamatör74 has a reputation beyond reputeamatör74 has a reputation beyond reputeamatör74 has a reputation beyond reputeamatör74 has a reputation beyond reputeamatör74 has a reputation beyond reputeamatör74 has a reputation beyond reputeamatör74 has a reputation beyond reputeamatör74 has a reputation beyond reputeamatör74 has a reputation beyond repute

bu gideros olayını bende duydum bu giderosta 3 telli bir saz resmi aranmakta ve bu saz çoğu işaretlerin başlangıcı olduğu söylenmektedir.mesele sazı bulmak.vesselam
amatör74 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
Yok

Seçenekler
Stil Konuyu değerlendir
Konuyu değerlendir: