Go Back   DefineBurada.CoM > FOTOĞRAFLI VE FOTOĞRAFSIZ İŞARETLERİNİZE YORUMLAR > Fotoğraflı İşaretlerinize Yorumlar
alan tarama | dedektör | toprak altı görüntüleme sistemleri

Seçenekler Thema bewerten Stil
Alt 01-20-2009, 05:36 PM   #21
asd2633
Tecrübeli Üye

asd2633 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 3016
asd2633 has a reputation beyond reputeasd2633 has a reputation beyond reputeasd2633 has a reputation beyond reputeasd2633 has a reputation beyond reputeasd2633 has a reputation beyond reputeasd2633 has a reputation beyond reputeasd2633 has a reputation beyond reputeasd2633 has a reputation beyond reputeasd2633 has a reputation beyond reputeasd2633 has a reputation beyond reputeasd2633 has a reputation beyond repute

Evet arkadaşlar bu hafta taşın kenarını biraz yokladım ama kaya içeri doğru gidiyor ama sanki hiç çekiç görmemiş.Doğal gibi görünüyor yani .
yukarısındaki ise insan sureti büyük ihtimal onun baktığı istikamet olabilir mi
lütfen surete dikkat

Konu asd2633 tarafından (01-20-2009 Saat 06:21 PM ) değiştirilmiştir.
asd2633 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 01-20-2009, 06:32 PM   #22
sedat_34
Üye

Tecrübe Puanı: 7016
sedat_34 has a reputation beyond reputesedat_34 has a reputation beyond reputesedat_34 has a reputation beyond reputesedat_34 has a reputation beyond reputesedat_34 has a reputation beyond reputesedat_34 has a reputation beyond reputesedat_34 has a reputation beyond reputesedat_34 has a reputation beyond reputesedat_34 has a reputation beyond reputesedat_34 has a reputation beyond reputesedat_34 has a reputation beyond repute

en son resminde insan surayı görünüyor dikkatli bakınca ama giriş bu yerden olmalı sagından da olabilir solundanda ama bu yüzde giriş var bana öyle geldi .
sedat_34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 01-20-2009, 06:40 PM   #23
kayipkepenek
Tecrübeli Üye

kayipkepenek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 169016
kayipkepenek has a reputation beyond reputekayipkepenek has a reputation beyond reputekayipkepenek has a reputation beyond reputekayipkepenek has a reputation beyond reputekayipkepenek has a reputation beyond reputekayipkepenek has a reputation beyond reputekayipkepenek has a reputation beyond reputekayipkepenek has a reputation beyond reputekayipkepenek has a reputation beyond reputekayipkepenek has a reputation beyond reputekayipkepenek has a reputation beyond repute

kimi bekliyorsun anlamadım
birisi gelip açsın diyemi
çıkar son resimdeki taşı temizle etrafını
gir içeri
kayipkepenek isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 01-20-2009, 07:42 PM   #24
diamond
Tecrübeli Üye

diamond - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 40016
diamond has a reputation beyond reputediamond has a reputation beyond reputediamond has a reputation beyond reputediamond has a reputation beyond reputediamond has a reputation beyond reputediamond has a reputation beyond reputediamond has a reputation beyond reputediamond has a reputation beyond reputediamond has a reputation beyond reputediamond has a reputation beyond reputediamond has a reputation beyond repute

Ben yerimde duramıyorum bu resmi görünce.Sen hala bekliyorsun.
Kayıpkepenek Usta demiş son sözü. Ne diyelim ALLAH SAHİBİNE BAĞIŞLASIN...

Alt 01-20-2009, 07:50 PM   #25
DAYI
Guest

selamünaleyküm dostlar bazısı ne aradığını bilmez bazısı bulduğunun ne olduğunu bilmez neden kızıyosunuzki . bazısıda ayağına gelen kısmeti teper.. ama şunu unutmayın şans kapıyı üç kere çalarmış...

Alt 01-20-2009, 08:33 PM   #26
asos
Üye

Tecrübe Puanı: 1016
asos has a reputation beyond reputeasos has a reputation beyond reputeasos has a reputation beyond reputeasos has a reputation beyond reputeasos has a reputation beyond reputeasos has a reputation beyond reputeasos has a reputation beyond reputeasos has a reputation beyond reputeasos has a reputation beyond reputeasos has a reputation beyond reputeasos has a reputation beyond repute

Bu işaretlerin ifade etmek istediği sadece bu kapalı izlenimi veren yer ile bittiğini düşünmüyorum burada şelale varmıydı

Konu asos tarafından (01-20-2009 Saat 08:36 PM ) değiştirilmiştir.
asos isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 01-20-2009, 09:49 PM   #27
işaretçi
Tecrübeli Üye

işaretçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 337016
işaretçi has a reputation beyond reputeişaretçi has a reputation beyond reputeişaretçi has a reputation beyond reputeişaretçi has a reputation beyond reputeişaretçi has a reputation beyond reputeişaretçi has a reputation beyond reputeişaretçi has a reputation beyond reputeişaretçi has a reputation beyond reputeişaretçi has a reputation beyond reputeişaretçi has a reputation beyond reputeişaretçi has a reputation beyond repute

selam giriş tek burdan boyle barız olmaz ama kayıp abimin dedigi gibi girin ama burası tuzaklı dikkat edfin etrafını kazın oyle girin daha kolay ama içerde 2. işareler ve takıbındekileri bulacaksın ama mal burda deyıl kanatındeyim ama burdasn girmezsen malı bulamassın saygılarımla iyi çalışmalar

Alt 01-20-2009, 11:04 PM   #28
cas
Guest

Muhtemelen bir giriş bir kapak olduğu çok beyan ve de tabii ki cezbedici bir durum söz konusu ...

Benim merak ettiğim tek olay ( o kapak arkasında ne sırlar gizli acaba ) ??

Ne yap et kardeşim ama önce sağlık güvenliğin her şeyden önemli diyerek gereken önlemleri al kapağı açmadan önce ki belki de korkulacak durum yoktur ama sen yine de her hangi bir sürprize hazır ol .....

Bol şanslar dilerim ....

Alt 01-21-2009, 12:41 AM   #29
detay
Tecrübeli Üye

detay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 48016
detay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond repute

arkadasım ustalar yorumu yapmıs ve gerısı sana kalmıs
bence hıc dusunme hemen gıt alllah kolaylık versın
detay isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 01-21-2009, 10:19 AM   #30
asd2633
Tecrübeli Üye

asd2633 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 3016
asd2633 has a reputation beyond reputeasd2633 has a reputation beyond reputeasd2633 has a reputation beyond reputeasd2633 has a reputation beyond reputeasd2633 has a reputation beyond reputeasd2633 has a reputation beyond reputeasd2633 has a reputation beyond reputeasd2633 has a reputation beyond reputeasd2633 has a reputation beyond reputeasd2633 has a reputation beyond reputeasd2633 has a reputation beyond repute

Asos Ustam tam anlayamadım. kayanın önünü mü kazacağım ? açılım derken ??? Tüm ustalarıma teşekkürler. Benim öğrenmek istediğim işleme başlamadan buranın doğal olup olmadığını öğrenmek üzerineydi.
Kayıp kepenek ustam doğal değil dedi ise bende kolları sıvıyorum. İnş birde makina ile kontrol ettirip resmi işlemlere başlıyorum. saygılar

Konu asd2633 tarafından (01-21-2009 Saat 11:33 AM ) değiştirilmiştir.
asd2633 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
Yok