Go Back   DefineBurada.CoM > FOTOĞRAFLI VE FOTOĞRAFSIZ İŞARETLERİNİZE YORUMLAR > Fotoğraflı İşaretlerinize Yorumlar
alan tarama | dedektör | toprak altı görüntüleme sistemleri

Seçenekler Thema bewerten Stil
Alt 03-09-2009, 05:34 PM   #41
DAYI
Guest

Alıntı:
amca Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
s.a dayı hayırlı günler neyin ne olduğunu neyin nerede olduğunu bu foto yu gönderen üstat sormuş demişki:BÜTÜN DEFİNECİLERİN ARADIĞI AMA BULAMADIĞI BİR ŞEKİL VAR eh bizde nacizane fikrimizi bazı yerlerde çizimler yaparak sunduk.bu sunduğumuz çizimleri veya bir kaç tanesini sizlerdende görseydikte ortak noktaları bulup doğruyu yakalamak şansımız olsaydı.ben bu siteye saygı duyduğum bi insanın tavsiyesiyle geldim bana tavsiye eden insan ABARTTIN deseydi özürü diler çeker giderdim.bu site bir paylaşım sitesi ise abartısıs herkez herkeze saygı duymalı eleştirinide alaylı şekilde yapmamalı SAYGILAR.
selamünaleyküm amca ya kusura bakma ben senin için konuşmadım lütfen sözlerim yanlış anlaşıldı sizin gibi değerli dostları kırmak aklımdan bile geçmez.lütfen değerli yorumlarınızı saygıyla bekliyoruz DAYI

Alt 03-09-2009, 09:56 PM   #42
amca
Üye

amca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 4016
amca has a reputation beyond reputeamca has a reputation beyond reputeamca has a reputation beyond reputeamca has a reputation beyond reputeamca has a reputation beyond reputeamca has a reputation beyond reputeamca has a reputation beyond reputeamca has a reputation beyond reputeamca has a reputation beyond reputeamca has a reputation beyond reputeamca has a reputation beyond repute

aleykümselam dayı yanlış anlamışım demek özür benden seni üzdüm ama inan etkilendim acabamı dedim çümkü başka bir sitede böyle bir olay sonucu ban edildim haklıydım yalancılıkla hayalcılıkla rencide edildim etkisinde kaldım demekki sen kusura kalma hakkını helal et saygılar

Alt 03-09-2009, 10:05 PM   #43
istihkam
Guest

Tecrübe Puanı: 0
istihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond repute

burası baska sıte degıl ozel bır sıte amcacım basımız ustunesın.
istihkam isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 03-09-2009, 10:11 PM   #44
amca
Üye

amca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 4016
amca has a reputation beyond reputeamca has a reputation beyond reputeamca has a reputation beyond reputeamca has a reputation beyond reputeamca has a reputation beyond reputeamca has a reputation beyond reputeamca has a reputation beyond reputeamca has a reputation beyond reputeamca has a reputation beyond reputeamca has a reputation beyond reputeamca has a reputation beyond repute

eyvallah üstat bunun bilincindeyim burdayım burada kayipkepenek üstat ve sizler çok değerli insanlarsınız yanlış anlaşıldığımı sandım özürümüde diledim estağfurullah baş üstünde olan sizlersiniz sizlerden öğreneceğimiz çok şey var eksik olmayın

Alt 03-10-2009, 01:13 PM   #45
İSA
Yeni Üye

Tecrübe Puanı: 16
İSA is on a distinguished road

ben bişey gmremedin neye benzetirsen o çıkar tabi
İSA isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 03-10-2009, 01:49 PM   #46
knight
Tecrübeli Üye

knight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 11016
knight has a reputation beyond reputeknight has a reputation beyond reputeknight has a reputation beyond reputeknight has a reputation beyond reputeknight has a reputation beyond reputeknight has a reputation beyond reputeknight has a reputation beyond reputeknight has a reputation beyond reputeknight has a reputation beyond reputeknight has a reputation beyond reputeknight has a reputation beyond repute

Alıntı:
amca Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
eyvallah üstat bunun bilincindeyim burdayım burada kayipkepenek üstat ve sizler çok değerli insanlarsınız yanlış anlaşıldığımı sandım özürümüde diledim estağfurullah baş üstünde olan sizlersiniz sizlerden öğreneceğimiz çok şey var eksik olmayın
amcamızın dediğine bende katılıyorum çok duru sölemiş. bide bu şekilleri ho o fotodan nası çıkarıyosunnuz hayret bişi müthiş. biz nası bu konuma gelebilirizki tecrübe biizede uğrarmı acaba Allaha emanet olun Allah dostları
knight isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 03-10-2009, 09:22 PM   #47
JOVİYANUS
Tecrübeli Üye

JOVİYANUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 161016
JOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond reputeJOVİYANUS has a reputation beyond repute

zaman ister be knight kardesim.yanmadan pişilmyor MEVLANA HZ lerinin dedği gibi.tek bise dicem üstadlar harbiden yanmıslar kendilerini mükemmle geliştrmişler bence bu kazı yaprak değil merak ederke bazı seleri ruhunda hissederrek murclu taslara dokundukalrında titredikleri için eski yasama zaman makinası olmadangittikleri için.bakıp düsünüp kaldıkalrı için yapılara.o kesme taslar günes sattleri evlere sunaklar ibadet hanelr vs.... bunalra binlerece yıl once ademoglunun eli değmiş ve siz onların dokundugu yerlere dokunuyorsunuz.egere nedemek istedigimi anlyorsanız hissediyorsanız çok zaman geçmeden szide bir bakısta herseyui goreceksiniz emin olun. saygılar
JOVİYANUS isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 03-11-2009, 12:06 AM   #48
knight
Tecrübeli Üye

knight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 11016
knight has a reputation beyond reputeknight has a reputation beyond reputeknight has a reputation beyond reputeknight has a reputation beyond reputeknight has a reputation beyond reputeknight has a reputation beyond reputeknight has a reputation beyond reputeknight has a reputation beyond reputeknight has a reputation beyond reputeknight has a reputation beyond reputeknight has a reputation beyond repute

Alıntı:
JOVİYANUS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
zaman ister be knight kardesim.yanmadan pişilmyor MEVLANA HZ lerinin dedği gibi.tek bise dicem üstadlar harbiden yanmıslar kendilerini mükemmle geliştrmişler bence bu kazı yaprak değil merak ederke bazı seleri ruhunda hissederrek murclu taslara dokundukalrında titredikleri için eski yasama zaman makinası olmadangittikleri için.bakıp düsünüp kaldıkalrı için yapılara.o kesme taslar günes sattleri evlere sunaklar ibadet hanelr vs.... bunalra binlerece yıl once ademoglunun eli değmiş ve siz onların dokundugu yerlere dokunuyorsunuz.egere nedemek istedigimi anlyorsanız hissediyorsanız çok zaman geçmeden szide bir bakısta herseyui goreceksiniz emin olun. saygılar

işte bu seninde sölediğin gibi sölenebilecek tanımlardan sadece bir kaçı bende çok yoğunluk hissediyorum bu konulara karşı Allahtan hayırlısı
knight isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 04-19-2009, 01:31 AM   #49
atmaca
Yeni Üye

Tecrübe Puanı: 16
atmaca is on a distinguished road

kayip kepenek ressamcılıgın mükemmel dogrusu yok olanı var etmişin bıravooooooooooooo
atmaca isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 07-22-2011, 07:17 AM   #50
seha
Üye

Tecrübe Puanı: 22013
seha has a reputation beyond reputeseha has a reputation beyond reputeseha has a reputation beyond reputeseha has a reputation beyond reputeseha has a reputation beyond reputeseha has a reputation beyond reputeseha has a reputation beyond reputeseha has a reputation beyond reputeseha has a reputation beyond reputeseha has a reputation beyond reputeseha has a reputation beyond repute

file://localhost/C:/Documents%20and%20Settings/adminastratör/Desktop/kkepenek.jpg
seha isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
Yok