Go Back   DefineBurada.CoM > DEDEKTÖRLER ALANTARAMALAR VE YER ALTI GÖRÜNTÜLEME CİHAZLARI HAKKINDA GENEL BİLGİLER > Define Cihazları , Dedektörler , Alantaramalar , Radarlar Hakkında Bilgi Paylasımı
alan tarama | dedektör | toprak altı görüntüleme sistemleri

Seçenekler Thema bewerten Stil
Alt 09-24-2010, 10:11 PM   #41
bozkurt0669
Yeni Üye

Tecrübe Puanı: 14
bozkurt0669 is on a distinguished road

selamünaleyküm ustalar. ben bi cihaz almak istiyorum. mala diye bi cihaz varmış. birde rus dürbünü diye bi dürbün acaba duyan varmı. yada bilgi sahibi olan varmı bunlar hakkında.
bozkurt0669 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 10-04-2010, 07:01 PM   #42
kutsalduman
Üye

kutsalduman has a reputation beyond repute

arkadaşlar bende bi cihaz ismi duydum, japon gözü ; tam olarak fonksiyonlarını bilmiyorum ama tüm cihazların üzerinde oldugu söyleniyor, bilgisi olan var mı? tşkler...
kutsalduman isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 10-11-2010, 05:28 AM   #43
ozooo
Tecrübeli Üye

ozooo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 227015
ozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond repute

Alıntı:
bozkurt0669 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
selamünaleyküm ustalar. ben bi cihaz almak istiyorum. mala diye bi cihaz varmış. birde rus dürbünü diye bi dürbün acaba duyan varmı. yada bilgi sahibi olan varmı bunlar hakkında.
s.a http://www.malags.com/Home

ekseri mimar ve mühendislerin temel ve inşaat sahasında kullandıkları fakat dedöktör olarak arazidede kullanımı sözkonusu inceleyin ama gereksiz son sahibi olursunuz hemde birdünya para

YAPILAN BİR İŞTE ALLAH RIZASI YOKİSE O İŞTEN HAYIR BEKLEME''''KUL HAKKI SADECE MADDİYATLA ÖLÇÜLEMEZ MADDİ VE MANEVİDİR 'Kİ KUL HAKKINI ALLAH C.C BİLE AFFETMEZ''''
ozooo isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 10-11-2010, 05:31 AM   #44
ozooo
Tecrübeli Üye

ozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond repute

Alıntı:
kutsalduman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
arkadaşlar bende bi cihaz ismi duydum, japon gözü ; tam olarak fonksiyonlarını bilmiyorum ama tüm cihazların üzerinde oldugu söyleniyor, bilgisi olan var mı? tşkler...
s.a valla ben japon gözü olarak değilde rusların şavaş için geliştirdikleri bir gözlüğü biliyorum zemin altı boşluk tunel ve sıgınaklar için tahminime göre ondan bahsediyorsunuz söylentilere göre kaçak olarak tiçareti yapılıyormuş bu cihazın dedöktör olarak

YAPILAN BİR İŞTE ALLAH RIZASI YOKİSE O İŞTEN HAYIR BEKLEME''''KUL HAKKI SADECE MADDİYATLA ÖLÇÜLEMEZ MADDİ VE MANEVİDİR 'Kİ KUL HAKKINI ALLAH C.C BİLE AFFETMEZ''''

Alt 10-15-2010, 12:08 AM   #45
cihangir28
Yeni Üye

cihangir28 is on a distinguished road

ozzo sen kesin okm nin satıcısısın belli ulanokm nin mallarını kim alır bundan sonra milleti kandırmayın
cihangir28 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 10-15-2010, 12:44 AM   #46
ozooo
Tecrübeli Üye

Alıntı:
cihangir28 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ozzo sen kesin okm nin satıcısısın belli ulanokm nin mallarını kim alır bundan sonra milleti kandırmayın
S.A önce selam ver insan gibi sonra derdini yaz benim yazılarımı iyi oku (BEN NE CİHAZ SATIYORUM NE OKM ORTAGIYIM NEDE CİHAZ ÖVÜYORUM)

bu forumda bir ALLAHIN KULU ÇIKIP DESİNKİ BANA CİHAZ SATTI VEYA SATMAYA ÇALIŞTI?

İSTEYENLERE BİLE YAPMADIM YAPDIGIM BİRŞEY VARSA UCKAGITCILARIN EKMEKLERİNE KAN SÜRÜP ÜZERİME ÇEKTİM

konularımı okumadan eleştirmeyin ULANDA AYNEN SİZE İADE

anlaşılan benim uraşım boşuna kimin ne hali varsa görsün İNSAN ALLAH RAZIOLSUN DİYECEGİ YERDE ŞURAYA BAK YA

YÖNETİM sizde bir el atsanız şu olaylara artık

Alt 10-15-2010, 03:39 PM   #47
birikim
Yeni Üye

birikim is on a distinguished road

ozooo; Alllah (C.C.) rızasını kazanmak için yaptığın bir uğraşıda insanlara niye kızıyosun ki..?
Karşılığı beklenerek yapılan iyiliğin ecrini bu dünyada veririm diyen Rabbim (C.C.)
Benim rızamı gözeterek iyilik yapanın ecrini hem bu dünyada hemde ahiret yurdun da iki mislini veririm diyen de Rabbim (C.C.)

Önemli olan senin kararın kardeş...
birikim isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 10-16-2010, 01:29 AM   #48
ozooo
Tecrübeli Üye

Alıntı:
birikim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ozooo; Alllah (C.C.) rızasını kazanmak için yaptığın bir uğraşıda insanlara niye kızıyosun ki..?
Karşılığı beklenerek yapılan iyiliğin ecrini bu dünyada veririm diyen Rabbim (C.C.)
Benim rızamı gözeterek iyilik yapanın ecrini hem bu dünyada hemde ahiret yurdun da iki mislini veririm diyen de Rabbim (C.C.)

Önemli olan senin kararın kardeş...

s.a ben iyliği ALLAH RIZASI İÇİN YAPTIM karşılık olarak ta ALLAH RIZASINI istedim evet niyetim SAFLIK KÖTÜ DÜÇÜNCE OLMAMASI ama HAYIR TOPLAMAK-İSİM YAPMAK nam salmak foruma modorötör olmak DEĞİL aslada olmadı...! tek istediğim insanların insafiyetini ve müslüman bir insanda varolan saflığımızı kullanarak kandırılmayı engellemek
siz bana yorum yaptınız sagolun burada yorum yapılacak olan BENMİYİM?
benim hiçbirçıkarım olmadan bana TAŞ ATAN kişilermi benim açtıgım konularda asla ve asla kimseyi kırmadım üzmedim hiç bir karşılık beklemedim AMA DEDÖKTÖR SATICICI OLDUM bumu adelet ozaman NEDEN 100LERCE KİŞİ VAR düne kadar msj kutum doluydu herkez vardı kimden ne istemişim? sorulsun veya kime ne satıp satmaya çalışmışım sorulsun AMA DİREK SORGUSUZ İDAM DERLER SİZİN YAPDIGINIZA BUDA ALLAH C.C rızasımıdır?

ben kimseye açıklama yapmak zorundada değilim ama hazmedemiyorum suçsuz yere iftira atılmasına ozaman benim konularımın altında 3 msjı olan bir uyenin ULAN lı konuşması iftira atması NORMALMİDİR ALLAH VE KUL KATINDA? BU SÖZLERE HERKEZ SUSTU ...! da BENİM İNSANLARI UYARMAMMI ŞUÇ OLDU BUNADA MÜSLÜMANLIKTA (FİTNE VE İFTİRA DENMEZMİ) NEYSE CENABI HAK İÇİMİZİDE DIŞIMIZIDA BİLİYOR

BEN SADECE kendimi ifade ettim karşılık bekler oldum BEN BİR ALLAHRAZI OLSUN SÖZÜNE kurban olurum be eyer bu karşılıksa.! suçsa! günahsa VARSIN CENABI HAK GÜNAHI BANA YAZSIN

4291 - Hz. Ebu Hüreyre radıyallahu anh anlatıyor: "Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki:

"Gıybetin ne olduğunu biliyor musunuz?"

"Allah ve Resûlü daha iyi bilir!" dediler. Bunun üzerine:

"Birinizin, kardeşini hoşlanmayacağı şeyle anmasıdır!" açıklamasını yaptı. Orada bulunan bir adam:

"Ya benim söylediğim anda varsa, (Bu da mı gıybettir?)" dedi. Aleyhissalatu vesselam:

"Eğer söylediğin onda varsa gıybetini yapmış oldun. Eğer söylediğin onda yoksa bir de bühtanda (iftirada) bulundun demektir."

Alt 10-16-2010, 12:35 PM   #49
goldman
Üye

Tecrübe Puanı: 15014
goldman has a reputation beyond reputegoldman has a reputation beyond reputegoldman has a reputation beyond reputegoldman has a reputation beyond reputegoldman has a reputation beyond reputegoldman has a reputation beyond reputegoldman has a reputation beyond reputegoldman has a reputation beyond reputegoldman has a reputation beyond reputegoldman has a reputation beyond reputegoldman has a reputation beyond repute

s.a. sevgili ozooo kardeş bizler senin iyi niyetini anladık. yaptığın işleri sadece yardım amaçlı yapmaya çalıştığının idrakine vardık. sen üzülme, çabaların boşa gitmiyor. Allah senden razı olsun. birileri mutlaka eleştirir çünkü sen demiştinya ''birilerinin ekmeğine kan damlattık'' diye. birilerinin zora girecek olması, elbette saldırı getirecek. Bu gibi çabaların mutlaka ve mutlaka rahatsız ettiği çevreler olur. bir örnek vermek istiyorum: bikaç yıl önce, mahalle cami inşaatı için cemaatten yardım toplamaya çalışan ve bunu sırf allah rızası için yapan abilere ne deseler iyi? siz bu toplanan yardımlardan yüzde kaç alıyorsunuz bakayım Anlayacağın meyve veren ağacı taşladıkları gibi hem meyve veren hemde bazı kişilerin ekmeğine acı süreni elbette taşlarlar. sen sağlam duruşunla, kararlılığınla, kötü sözlere kulağını tıkayarak bildiğin yolda devam et lütfen. selam ve selametle aeo.
goldman isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 10-16-2010, 04:32 PM   #50
sezai
Üye

sezai is on a distinguished road

selam arkadaşlar okm 5000 aldım kullanamadım geri verdim şimdi almanyadan gelme rower c2 var bu cihaz hakkında kullanmış arkadaşların bilgisini istiyorum
sezai isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
Yok