PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : bayramlaşma

EFO6013
12-06-2008, 09:21 PM
Merhaba arkadaşlar yaklaşmakta olan kurban bayramınızı kutlar hayırlara vesile olması dileğimle
TÜM MÜSLÜMANLIRIN VEDE ARKADAŞLARIN KURBAN BAYRAMINI KUTLARIM İYİ BAYRAMLAR DİLERİM

işaretçi
12-06-2008, 10:40 PM
selamın aleyküm teşekkürlercok güzel bi konu açmışsın tüm islam aleminin ve sitenin kurban bayramını en işten dileklerimle kutlarım.........

kandela
12-06-2008, 11:41 PM
sağol abicim herkesin kurban bayramı kutlu olsun.(bu bayram köydeyim orda olursan gezinelim.)

DAYI
12-07-2008, 01:25 AM
Selamünaleyküm Dostlar Evet Eline Sağlik Değerli Kardeşim Sizlerinde Kurban Bayraminiz Mübarek Olsun Ayrica Bu Sene Hacca Giden Tüm Müslümanlarinda Haciliğini Yüce Rabbim Kabul Etsin...

~*İNB_37*~
12-07-2008, 02:07 AM
selamünaleyküm ustalarım tüm müslüman aleminin ve değerli defineburada.com sitesindeki ustalarımın ve arkadaşlarımın kurban bayramını en içten dileklerimle kutlarım HAYIRLI BAYRAMLAR

hira_pc
12-07-2008, 12:37 PM
a.s. abi ALLAH razı olsun tüm müslüman aleminin kurbanı bayramı kutlu olsun ...

SEYRANİ
12-07-2008, 05:52 PM
Bayram dost günüdür saygı sevgi günüdür,büyügümüze küçügümüze şefkat günüdür
dosttumuzu arkadaşımızı senede bir de olsa hatırlama günüdür
belki bir bahenedir, hatırlanmak ve hatırlamak gayesi ile bayramlar farz olmuştur
katliam diyenler senede bir kere evet yalnızca senede bir defa et yiyen fakiri düşünmezler
düşünemezler,
herkesin kurban bayramı mübarek olsun
dostları unutmayın sizi seven ve sizden bir gülücük bir hoş seda bekleyen dostlarınızı unutmayın
bu arada bayramda çalışanlarada Allah kolaylıklar versin

sivasLı58
12-08-2008, 12:31 PM
A.S. Bütün UstaLarımın vede siteye üye arkadaşLarımın önceLİkLi oLmak üzere herkezin bayramın mübarek oLsun..SaygıLar

AKINCI
12-08-2008, 10:20 PM
BAYRAMINIZ mübarek olsun arkadaşlar

geçmişine sahip çık
12-09-2008, 10:02 AM
selamlar
oncelıkle sunu soylemek ıstıyorum.dun basta defıneburada.com kurucularının vede tum uyelerının mubarek kurban bayramını en ıçten dıleklerımle tebrık edıyorum demıstım.hatta buna mukabıl olarak da sivaslı 58 kardesımızden bı cvp aldım vede kendısı askerde oldugunu belırttıgı ıçın buradan da tum askerlerımızın bayramını kutlamıstım.2.olarak zaten ben tebrık açılışı yapmış olmama ragmen nedendır bılınmez bır kaç defadır açmış oldugum konular sılınıyor.hadı dıyelım dıgerlerının baska konularla baglantıları vardı .pekı bu neden sılındı buna bı anlam veremedım.bu sadece vede sadece çok ıçtenlıkle yazılmıs,herkezın bayramının tebrık içeren bı bayram kutlama mesajıydı.sılenın canı sag olsun.bu mubarek gunde baska bır sey demıyorum.
allaha emanet olun
saygılar

DAYI
12-09-2008, 12:17 PM
selamlar
oncelıkle sunu soylemek ıstıyorum.dun basta defıneburada.com kurucularının vede tum uyelerının mubarek kurban bayramını en ıçten dıleklerımle tebrık edıyorum demıstım.hatta buna mukabıl olarak da sivaslı 58 kardesımızden bı cvp aldım vede kendısı askerde oldugunu belırttıgı ıçın buradan da tum askerlerımızın bayramını kutlamıstım.2.olarak zaten ben tebrık açılışı yapmış olmama ragmen nedendır bılınmez bır kaç defadır açmış oldugum konular sılınıyor.hadı dıyelım dıgerlerının baska konularla baglantıları vardı .pekı bu neden sılındı buna bı anlam veremedım.bu sadece vede sadece çok ıçtenlıkle yazılmıs,herkezın bayramının tebrık içeren bı bayram kutlama mesajıydı.sılenın canı sag olsun.bu mubarek gunde baska bır sey demıyorum.
allaha emanet olun
saygılar

[QUOTE=DAYI;2652]selamünaleyküm geçmişine sahip çık kardeşim konuyu ben sildim lütfen konu açmadan önce aynı konunun olup olmadığına bakarsanız eğer şayet aynı konu yoksa açınız ama varsa o konuya devam ederseniz çok iyi olur forum kirliliğine sebebiyet vermemiş olursunuz kusura bakmayın size karşı herhangi bir kasıt yoktur olmasıda mümkün değildir..konuları birleştirmek için uğraştım olmadı sonra açılanı silmek durumunda kaldım saygılar AYRICA
( SİLENİN CANI SAĞ OLSUN . BU MÜBAREK GÜNDE BAŞKA BİŞEY DEMİYORUM.
Bu cümleyi gerçekten size yakıştıramadığımı teessüfle söylemek istiyorumbu ndan sönra ne söyliyeceğinizi gerçekten merak ettim. benden size genede SAYGILAR HANIMEFENDİ....

SEYRANİ
12-09-2008, 05:46 PM
mesaj kasti olarak silinmemiştir ya o konunun aynısından birden fazla vardır yada bir yanlış sonucu silinmniştir kardeş

hira_pc
12-09-2008, 06:55 PM
s.a. kasıtlı yapılmıs bir olay değildir sadece aynı konudan farklı yere acmak dogru değil o yüzden bayram tebriği iceren konu mevcuttu oradan devam edebilirdiniz lütfen burda biz bir aileyiz kimse kimseye kasıtlı bir sey yapmaz ... saygılar...