PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ok işareti

yeşil elmas
09-21-2011, 07:00 PM
s.a Uzun bir aradan sonra yeni girebildim siteye.
--->>> buna benzer bir ok büyük ve yalnız bir kayanın (dibinde ve tam ortasına) yapılmış bir işaret yorumlarınızı bekliyorum. Kayanın uzunluğu 3,5 metre 2m genişliğinde. s.a

tarıkziyad
09-21-2011, 08:26 PM
kesik çizgiler tüneli veya mezar önündeki girişi simgeleyebir yakında v lerin arkasında 3 adım geriye bakarmısın gerisi olmassa ilerisi 3 olmadı ise 3 ün katlarını dene benim fikrim tabiki ustalarım daha iyisini bilir sevgilerimle

ferdx45
10-06-2011, 09:17 PM
Merhaba dostum.işareti yazı sitili ile göstermeye çalışmışsın.normalde okun bir tam(kesiksiz) olduğunu düşünüyorum..eğer durum böyle ise okun aynı yüzeyinde başka işaret yada özelliklede izasında oyma yada kayanın yapısına farklı bir insan işçiliği gözüne çarpıyormu?eğer yoksa okun boyunu ölç..ölçtüğün kadarı ile cm başına bir adım yada ortalama bir metre karşı gelecek şekilde adımla ve o yönde değişik işaretler ara..işaret olmasa bile farklı bir kaya,tümsek,taprakta göçme!!!bunlara dikkat et
eğer dediğiniz gibiyse kesik kesik ok ise.tarıkziyad ustam güzel bir yaklaşım ve hedef göstermiş...
Gönlünce olması dileğimle
rastgelsin

yeşil elmas
02-23-2012, 09:00 PM
ok dediğiniz gibi tek çizgi 2 tane okun ucu var >> bu şekilde. çevresi ağaçlık kaya yalnız oraya konmuş gibi başka etrafında kaya yok. Biraz uzağında kayalıklar var. İl sivas. Yardımcı olursanız sevinirim.

istihkam
02-23-2012, 11:21 PM
ok dediğiniz gibi tek çizgi 2 tane okun ucu var >> bu şekilde. çevresi ağaçlık kaya yalnız oraya konmuş gibi başka etrafında kaya yok. Biraz uzağında kayalıklar var. İl sivas. Yardımcı olursanız sevinirim.

dua edıcen mı :)

resmı cercevede 3 adım on tarafına arastırmanı surdurmelısın

istihkam
02-24-2012, 12:20 PM
ayrıca su yaklasımıda goz ardı etme ıkı ok bası olcumun ıkıye katlanması manasınada gelebilir yanı uc adım olmaz altı adım olabılır. Akılda bulunsun

memolieren
03-06-2012, 02:31 PM
I-----> O ok işareti büyük bir kaya üzerinde ok işareti önünde yuvarlak oyma var yumurta girecek kadar okun arkasının uzunluğu (I) 6cm okun uzunluğu (I---->) 22cm okun ucu ile yuvarlak oymanın arası (> O) 16cm okun altucunun uzunluğu (>)10cm üstucunun uzunluğu (>)15cm dir.foto var ama yükleyemedim yorumlarınızı bekliyorum büyük bir kaya üzerinde saygılar.

define ustasiyim
03-11-2012, 08:15 PM
arkadasim kardesim dedigin ok isareti olan yerin resmini tam cekip buraya koyamazmisin? sana tam bilgi vermek amacli söylüyorum.böyle yarim yamalak bilgi olur yanlis bilgi vermis oluruz cünkü oklarin hangi yöne cevrili olusu uzunluklari araliklari vs bunlar cok önemlidir saygi ve sevgilerimle,---