Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02-09-2010, 11:02 AM   #32
ozooo
Tecrübeli Üye

ozooo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 227016
ozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond repute

Alıntı:
dr.defineci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
sn ozo gerçekten okm den hiç bişey istemiyorum kesinlikle bişey istediğmiz sözkonusu değildir yukarıdada belittiğim gibi kendinizin yaptığınız bir çalışmanız başarı getiryorsa sevinir takdir ederim sizin iyi düşünce kalpli olduğunuz tahmin ediyorum ben şahsen kullanmadım okm cihazını ama kullanan arkaşlarım oldu efendin memnun olmadılar hemde kaçtane sizinle hemfikir olduğumuz milletin parası çar çur edilmemsi konusunda hemfikriz doğrumu ama affınıza sığınarak şunu diyecek benim inanancım gerçekten samimiyetimlen söylüyorum okm cihazlarından kalmamıştır ha hayırlısı benim yolum istbula düşerse elbette sn ozo ustadın çayını içeriz konuşuruz tartışız ve anlaşırız bir konuda mutlaka en derin saygılarla

S.A buyrun gelin mişafirimizm olun yolunuz her düşdügünde beklerim herkeze kapımız açık son bir şey söyleyip konuyu kapatmak istiyorum musadenizle

okm 5 para etmez diyen arkadaşlarınıza sorarmısınız kullandıkları başlıkları ve özelliklerini söylesinler neden 7 başlığı olduğunuda BİRDE KULLANDIKLArı yazılım version swaPINI ARKADAŞLARINIZIN KULLANDIĞI CİHAZ NEDİR ŞUAN OKM MEMNUN KALMADIKLARINA GÖRE MERAK ETTİM DOĞRUSU teşekkür ediyorum yoruma açık olduğunuz için ben bu konu hakkında artık birşeyler yazmak istemiyorum ama samimetle isterimki seçke OKM KULLANAN UYELERİMİZ VARSA YORUMLARINI EKSİK ETMESELER HEP BÖYLE TARTIŞA TARTIŞA DOĞRULARI EKSİKLERİ YANLIŞLARI GÖRSEK
neyse sağlık olsun size son bir sorum olacak hatta rica diyelim sizİN KULLANDIĞIZ CİHAZ VARMIDIR SUAN VARSADA BİZİMLE PAYLAŞIRMISINIZ TEŞEKKÜRLER HAYIRLI SABAHLAR BEN YATMAYA GİDİYORUM VALLA DAYANAMAM ARTIK 1 DK BİLE UYUMADIM GÜCÜM YETMEZ SİZE CVP VERMEYE ZATTEN VERSEMDE İNANMICAKSINIZ SAYGILARIMLA TEŞEKKÜRLER

YAPILAN BİR İŞTE ALLAH RIZASI YOKİSE O İŞTEN HAYIR BEKLEME''''KUL HAKKI SADECE MADDİYATLA ÖLÇÜLEMEZ MADDİ VE MANEVİDİR 'Kİ KUL HAKKINI ALLAH C.C BİLE AFFETMEZ''''
ozooo isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla