Konu: ok işareti
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-06-2011, 09:17 PM   #3
ferdx45
Üye

Tecrübe Puanı: 5013
ferdx45 has a reputation beyond reputeferdx45 has a reputation beyond reputeferdx45 has a reputation beyond reputeferdx45 has a reputation beyond reputeferdx45 has a reputation beyond reputeferdx45 has a reputation beyond reputeferdx45 has a reputation beyond reputeferdx45 has a reputation beyond reputeferdx45 has a reputation beyond reputeferdx45 has a reputation beyond reputeferdx45 has a reputation beyond repute

Merhaba dostum.işareti yazı sitili ile göstermeye çalışmışsın.normalde okun bir tam(kesiksiz) olduğunu düşünüyorum..eğer durum böyle ise okun aynı yüzeyinde başka işaret yada özelliklede izasında oyma yada kayanın yapısına farklı bir insan işçiliği gözüne çarpıyormu?eğer yoksa okun boyunu ölç..ölçtüğün kadarı ile cm başına bir adım yada ortalama bir metre karşı gelecek şekilde adımla ve o yönde değişik işaretler ara..işaret olmasa bile farklı bir kaya,tümsek,taprakta göçme!!!bunlara dikkat et
eğer dediğiniz gibiyse kesik kesik ok ise.tarıkziyad ustam güzel bir yaklaşım ve hedef göstermiş...
Gönlünce olması dileğimle
rastgelsin
RASTGELSİN..
ferdx45 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla