Go Back   DefineBurada.CoM > DEFİNECİYE GEREKLİ OLAN BİLGİLER > Definecilikte Tılsım-Cin Ve Tehlikeyi-Tuzağı Belirten İŞaretler
alan tarama | dedektör | toprak altı görüntüleme sistemleri

Seçenekler Thema bewerten Stil
Alt 04-09-2010, 01:50 PM   #1
reis21
Üye

Tecrübe Puanı: 2015
reis21 has a reputation beyond reputereis21 has a reputation beyond reputereis21 has a reputation beyond reputereis21 has a reputation beyond reputereis21 has a reputation beyond reputereis21 has a reputation beyond reputereis21 has a reputation beyond reputereis21 has a reputation beyond reputereis21 has a reputation beyond reputereis21 has a reputation beyond reputereis21 has a reputation beyond repute

ya hocam gerçekten böyle hocalar varmı gerçekten toprağa bakarak orda malın olup olmadığını bilen kimse varmı
reis21 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Facebook'ta Paylaş

Alt 04-09-2010, 11:40 PM   #2
KOMAGENA
Tecrübeli Üye

KOMAGENA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 67016
KOMAGENA has a reputation beyond reputeKOMAGENA has a reputation beyond reputeKOMAGENA has a reputation beyond reputeKOMAGENA has a reputation beyond reputeKOMAGENA has a reputation beyond reputeKOMAGENA has a reputation beyond reputeKOMAGENA has a reputation beyond reputeKOMAGENA has a reputation beyond reputeKOMAGENA has a reputation beyond reputeKOMAGENA has a reputation beyond reputeKOMAGENA has a reputation beyond repute

[QUOTE=hira_pc;1738][SIZE=3][B] daire içinde 5 köy yumurtası kırılır; bu cinleri bir bomba gibi korkutur.........
ustaaaa iyi güzelde hakikatten bu yumurta olayını nereden alıntı yaptın

Alt 04-11-2010, 02:13 AM   #3
hira_pc
Administrators

hira_pc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 10
hira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond repute

güzel kaynaklardan komagena usta
hira_pc isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 04-12-2010, 12:51 PM   #4
adriamos
Üye

Tecrübe Puanı: 3015
adriamos has a reputation beyond reputeadriamos has a reputation beyond reputeadriamos has a reputation beyond reputeadriamos has a reputation beyond reputeadriamos has a reputation beyond reputeadriamos has a reputation beyond reputeadriamos has a reputation beyond reputeadriamos has a reputation beyond reputeadriamos has a reputation beyond reputeadriamos has a reputation beyond reputeadriamos has a reputation beyond repute

adriamos allah razı olsun hira usta verdigin bu teferruatlı bilgi için çünkü bazı cinci hocalar definecilerin zaaflarından yararlanıyorlar bende bu konuda bir bilgi vermek istiyorum defineci arkadaşlara definenin tespit edildigi yer bıçakla daire çizilir bir paket tuza 7 felak 7 nas 11 aye-tel kürsi okunur dairenin etrafına serpilir emanet alındıktan sonra cinlerin koruması için 3_5 adet para bırakılır şimdiden başarılar
adriamos isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 04-12-2010, 12:58 PM   #5
adriamos
Üye

adriamos has a reputation beyond reputeadriamos has a reputation beyond reputeadriamos has a reputation beyond reputeadriamos has a reputation beyond reputeadriamos has a reputation beyond reputeadriamos has a reputation beyond reputeadriamos has a reputation beyond reputeadriamos has a reputation beyond reputeadriamos has a reputation beyond reputeadriamos has a reputation beyond reputeadriamos has a reputation beyond repute

adriamos selam aleyküm hira usta ben yanyana 2 tane ayak izi buldum arazide nasıl usta bir yol izlemem gerekir hediyesi yakındamı yoksa uzaktamıdır degerli bilginize ihtiyacım var şimdiden başarılar allaha emanet olun cevaplarını bekliyom not arazide 1_2 metre boyunda bir saglam kaya üzerinde tespit ettim bu işareti

Alt 09-01-2010, 02:43 AM   #6
asliyilmaz
Üye

Tecrübe Puanı: 14
asliyilmaz is on a distinguished road

Alıntı:
adriamos Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
adriamos selam aleyküm hira usta ben yanyana 2 tane ayak izi buldum arazide nasıl usta bir yol izlemem gerekir hediyesi yakındamı yoksa uzaktamıdır degerli bilginize ihtiyacım var şimdiden başarılar allaha emanet olun cevaplarını bekliyom not arazide 1_2 metre boyunda bir saglam kaya üzerinde tespit ettim bu işareti
adriamos hazineyi buldun galiba ses çıkmadığına göre
asliyilmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 02-02-2011, 03:38 PM   #7
tarıkziyad
Tecrübeli Üye

tarıkziyad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 271014
tarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond repute

adriamos usta :ya kara saplı bıcak ile define oldugu sanılan yere daire çizilir çizilirken de 7 adet ayetül kürsi okunur bu definenin yatay hareketini engeller defineyi baglamak için yapılır tuz olayı var olan bir sihir olayını çözümü içindir ve oda kaya tuzu üzerine yine ayetül kürsi okunarak yapılır okunma sayısı ve tarzı ... sonra bu su define olan yer e yine daire olarak dökülür --------------- define çıkartıldıktan sonra bir iki parça para veya neyse toprag a atılır ki buna ecnebiler topragın hakkı der biz se ordaki sakinleri kandırma derim sevgilerimle
tarıkziyad isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 02-02-2011, 03:39 PM   #8
tarıkziyad
Tecrübeli Üye

tarıkziyad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 271014
tarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond repute

bir iki parça para olayına şahit olmuşum
tarıkziyad isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 02-03-2011, 03:18 PM   #9
amatör74
Üye

amatör74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 10014
amatör74 has a reputation beyond reputeamatör74 has a reputation beyond reputeamatör74 has a reputation beyond reputeamatör74 has a reputation beyond reputeamatör74 has a reputation beyond reputeamatör74 has a reputation beyond reputeamatör74 has a reputation beyond reputeamatör74 has a reputation beyond reputeamatör74 has a reputation beyond reputeamatör74 has a reputation beyond reputeamatör74 has a reputation beyond repute

slm söz konusu cinleri tuzla veya başka bir şeyle oradan kovduktan sonra işimiz bittiğinde o cinlerei geri getirmedikten sonra o cinler o kişinin ailesine ve kendisine büyük zaralar verdiğini okumuştum bu konuda görüşleriniz nedir vesselam
amatör74 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 02-04-2011, 02:40 PM   #10
adriamos
Üye

ben bildigim yöntemleri aktardım sadece kardeş

Etiketler
Yok