Go Back   DefineBurada.CoM > FOTOĞRAFLI VE FOTOĞRAFSIZ İŞARETLERİNİZE YORUMLAR > Fotoğraflı İşaretlerinize Yorumlar
alan tarama | dedektör | toprak altı görüntüleme sistemleri

Seçenekler Thema bewerten Stil
Alt 11-08-2011, 04:19 PM   #1
agu
Üye

Tecrübe Puanı: 5013
agu has a reputation beyond reputeagu has a reputation beyond reputeagu has a reputation beyond reputeagu has a reputation beyond reputeagu has a reputation beyond reputeagu has a reputation beyond reputeagu has a reputation beyond reputeagu has a reputation beyond reputeagu has a reputation beyond reputeagu has a reputation beyond reputeagu has a reputation beyond repute
Standart agzi acik buyuk yilan iki tane kucuk yilan ve makas

[ATTACH]2981[/ATTAC s.a ustal oncelikle bayraminizi kutlarim isareti kisaca anlatyim kusura bakmayin tek resim ozur simdikten fotoyu cekerken kuzey arkamda kaliyo 1. kuzeyde tarla var irasertlen tarlanin arsinda dere var dere yamur dersidir 2. guneyinde yani isretin arkasi daga dogu cikiyosun arkasi dag 3. dogusunda agaclar var dere kenarinda ve isaretin oldugu kayalan balantili kayalar 100 m kadar uzaniyo kayalar sabit kayalardir isaret cok kucuk iki kucuk yilanin ustune birtane elma koysam gorunmez arti iscilik gercekten cok harika yapilmis cok inceledim sanki oyulmus icine ufak taslarlan orulmus gibi gorunuyo oyledegil sabit kiyilari oyularak yapilmis birtane kabarta makas var ustunde makas kapali kucuk yilanlarin hemen ustunde agzi acik buyuk yilan var medaniyetleri sirasina gore yaziyorum URARTU,MED,PERS,HELLEN,ROMA,BIZASN,SELCUKLU,ERMENI , saygi deger yorumlarinizi bekliyorum
Eklenen Resim Ön İzlemesi
Dosya tipi: jpg G_r_nt_0866.jpg (41,7 KB (Kilobyte), 46x kez indirilmiştir)
agu isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Facebook'ta Paylaş

Alt 11-08-2011, 11:14 PM   #2
KANAS_USTA
Üye

Tecrübe Puanı: 31014
KANAS_USTA has a reputation beyond reputeKANAS_USTA has a reputation beyond reputeKANAS_USTA has a reputation beyond reputeKANAS_USTA has a reputation beyond reputeKANAS_USTA has a reputation beyond reputeKANAS_USTA has a reputation beyond reputeKANAS_USTA has a reputation beyond reputeKANAS_USTA has a reputation beyond reputeKANAS_USTA has a reputation beyond reputeKANAS_USTA has a reputation beyond reputeKANAS_USTA has a reputation beyond repute

Daha net resımler atmalısın dedıklerını goremedım.

Verilen tüm bilgiler ön araştırma amaçlıdır. Ön araştırma yapacak kişi MÜLKİ amir'den izin almak zorundadır.
Kaçak kazı yapmayalım yapanları uyaralım.

AYRINTILI RESİMLEME VE AÇIKLAMADAN YOKSUN BİR KONUYA KESİNLİKLE YAZMAM !!!
KANAS_USTA isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 11-08-2011, 11:18 PM   #3
tarıkziyad
Tecrübeli Üye

tarıkziyad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 271014
tarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond reputetarıkziyad has a reputation beyond repute

A.s sizede hayırlı bayramlar büyük yılan olduguna ve makas işareti olduguna inanıyorum lakin fotografları olsa daha iyi olur kanaatindeyim degişik bir tarz da işaret
tarıkziyad isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 11-09-2011, 12:35 AM   #4
bircan
Moderator

Tecrübe Puanı: 37014
bircan has a reputation beyond reputebircan has a reputation beyond reputebircan has a reputation beyond reputebircan has a reputation beyond reputebircan has a reputation beyond reputebircan has a reputation beyond reputebircan has a reputation beyond reputebircan has a reputation beyond reputebircan has a reputation beyond reputebircan has a reputation beyond reputebircan has a reputation beyond repute

s.a arkadaşım çok guzel bir işaret got gote vermiş iki adet yılan birinin malı iki derenin birleştigi suyun ortasında kalan adada dikili taş biri ise dereden tahmini bin iki yuz metre aşşagıda iki derenin arasında bir degirmen degirmeni iyi kontorol et saygılar
bol şans
bircan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 11-09-2011, 01:02 AM   #5
agu
Üye

agu has a reputation beyond reputeagu has a reputation beyond reputeagu has a reputation beyond reputeagu has a reputation beyond reputeagu has a reputation beyond reputeagu has a reputation beyond reputeagu has a reputation beyond reputeagu has a reputation beyond reputeagu has a reputation beyond reputeagu has a reputation beyond reputeagu has a reputation beyond repute

Alıntı:
tarıkziyad Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
A.s sizede hayırlı bayramlar büyük yılan olduguna ve makas işareti olduguna inanıyorum lakin fotografları olsa daha iyi olur kanaatindeyim degişik bir tarz da işaret
s.a ustam makas ve buyuk yilan ayni kayada ustam kucuk yilanlarin ustunde cizim yapamiyorum yoksa cizecem ustam

Alt 11-09-2011, 02:04 AM   #6
agu
Üye

G_r_nt_0866.jpg s.a ustalar acemilik iste makasi ve agzi acik yilani cizdim biratenede siya yuvarlak icine aldigim yerde bas parmagi basilmis sekilde cok hafif oyuk bir santim bile degil

Alt 11-09-2011, 12:41 PM   #7
formen16
Tecrübeli Üye

Tecrübe Puanı: 229016
formen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond repute

Alıntı:
agu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Eklenti 2982 s.a ustalar acemilik iste makasi ve agzi acik yilani cizdim biratenede siya yuvarlak icine aldigim yerde bas parmagi basilmis sekilde cok hafif oyuk bir santim bile degil
Arkadaşım bir defa resimlerin yetersiz.Bu şekilde sana yardımcı olamayız.Yılanların ve diğer söylediğin makas vs.lerin net olarak göründüğü yüksek çözünürlükteki daha yakın plan ve kayanın arazideki konumunu gösteren 4-5 mt.uzaktan fotoları gerekiyor.
Yılan dediklerinin işçiliklerindeki kabalığa bakılırsa,bunlar öyle çok eskiden falan değil,yakın zamanda yapılmışa benziyorlar.
Makası sadece sen görüyorsun.Biz ise belli belirsiz çizikler olabilir diye düşünmekteyiz.Büyük yılan ise ortada bile yok..!
Bu şekilde bina okur,döner döner yine okuruz.Yardım talep eden olarak yeterli fotolar yollayıp;önce senin bize yardımcı olman lazım.Saygılar.

Alt 11-09-2011, 08:34 PM   #8
agu
Üye

haklisin ustam genis acidan resim gerkiyo cektirip yuklucem konuya ustam saygilar yorum yapan ustalrin emegine saglik.

Alt 11-09-2011, 09:20 PM   #9
DAYI
Tecrübeli Üye

DAYI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 593018
DAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond repute

Bana göre orda yılanda yok makasta ama genede çek bakalım dayı

Alt 11-09-2011, 11:41 PM   #10
istihkam
Guest

Tecrübe Puanı: 0
istihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond repute

ustalarımızın bahsettıgı gıbı fotolar yetersız
yuksek cozunurlukte yakın degısık cephe fotoları atmalısın
formen ustamın dedıgı gıbı yakın donem ısartlerınden teknık cok eskı degıl
ama bu tur bı teknık hakıkaten onem arzeden yerler ıcın kullanılır bılesın
konuna sahıp cık gerısını üstatlara bırak...
istihkam isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
Yok