Go Back   DefineBurada.CoM > DEDEKTÖRLER ALANTARAMALAR VE YER ALTI GÖRÜNTÜLEME CİHAZLARI HAKKINDA GENEL BİLGİLER > Define Cihazları , Dedektörler , Alantaramalar , Radarlar Hakkında Bilgi Paylasımı
alan tarama | dedektör | toprak altı görüntüleme sistemleri

Seçenekler Thema bewerten Stil
Alt 12-09-2009, 12:00 AM   #11
magnesia
Üye

Tecrübe Puanı: 15
magnesia has a reputation beyond repute

inb 37 benim aklım karıştı şimdi bende exp 3000 var examiner bende çok istiyorum ama exp 4000 nedersin
magnesia isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 12-09-2009, 04:02 PM   #12
magnesia
Üye

Anlaşılan bu konu hakkında kimsenin bilgisi yok

Alt 12-09-2009, 05:43 PM   #13
MEZARCI
Banned

Tecrübe Puanı: 0
MEZARCI has a reputation beyond reputeMEZARCI has a reputation beyond reputeMEZARCI has a reputation beyond reputeMEZARCI has a reputation beyond reputeMEZARCI has a reputation beyond reputeMEZARCI has a reputation beyond reputeMEZARCI has a reputation beyond reputeMEZARCI has a reputation beyond reputeMEZARCI has a reputation beyond reputeMEZARCI has a reputation beyond reputeMEZARCI has a reputation beyond repute

Alıntı:
magnesia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Anlaşılan bu konu hakkında kimsenin bilgisi yok
arkadaşım bilgisi olan yardımcı olmaya çalışmış burası dedektör alım satımı veya reklamı yapan sitelerden değil forum kurallarını lütfen tekrar okuyun varsa işaretin fotoğraflarını yükle yorum yapılsın lütfen bu konuyu daha fazla uzatma

mezarcı
MEZARCI isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 12-09-2009, 07:59 PM   #14
ozooo
Tecrübeli Üye

ozooo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 227015
ozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond repute

Alıntı:
ozo anladığım kadarıyla manisalı bende öyle ama cevap vermiyor
s.a manisalı degilim kardeş KASTAMONU'LUYUM

YAPILAN BİR İŞTE ALLAH RIZASI YOKİSE O İŞTEN HAYIR BEKLEME''''KUL HAKKI SADECE MADDİYATLA ÖLÇÜLEMEZ MADDİ VE MANEVİDİR 'Kİ KUL HAKKINI ALLAH C.C BİLE AFFETMEZ''''
ozooo isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 12-09-2009, 08:04 PM   #15
ozooo
Tecrübeli Üye

ozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond reputeozooo has a reputation beyond repute

Alıntı:
arkadaşlar ben toprak altı görüntüleme cihazı almak istiyorum ne önerirsiniz
S.A durumun varsa OKM 3000-4000 EXP AL DERİM YANILMA PAYI ENAZ VE EN VERİMLİ ÇALIŞANIDIR DERİNLİK EYER ALACAĞIN CİHAZ ORJINALSE 12 METRE DERİNLİĞİ NET ALIRSIN EXTRA ANALİZ İÇİN FARKLI YAZILIMLARIDA MEVCUTTUR

lakin OKM olsun GOLDEN olsun ne olursa olsun kullanılması mümkün olmayan yerler vardır

sana tavsiyem FATURALI AL ve senin adına olsun sabah 8:30 akşam 4:30 arama yapabilirsin yanında extra alet edevat olmadığı taktirde.

YAPILAN BİR İŞTE ALLAH RIZASI YOKİSE O İŞTEN HAYIR BEKLEME''''KUL HAKKI SADECE MADDİYATLA ÖLÇÜLEMEZ MADDİ VE MANEVİDİR 'Kİ KUL HAKKINI ALLAH C.C BİLE AFFETMEZ''''

Alt 12-09-2009, 08:17 PM   #16
ozooo
Tecrübeli Üye

Alıntı:
arkadaşlar ilginiz içn teşekkür ediyorum bende examiner demeye başlasım bende zaten okm exp 3000 var ama hikaye
okm exp 3000 in bulduğu bulguları ve bulduklarını en yakın zamanda eklerim

cihaz bulmadığında o cihaz kötü olmaz

piyasada satılan yeraltıgörüntüleme cihazları 2500tl 3500tl sizce mantıklımı okm 4000 in suanki orjınal ABD FİYATINI BİLEN VARMIDIR 11.000 EURO FULL ORJINAL VE SİNGAL LEDLERİ DEĞİŞMEMİŞ VE ORJINAL YAZILIMLI

arkadaşım geliyor bana gel gidelim filanca yerde o var bu var gidiyoruz bir ŞEY yok hemen cihaz para etmez oluyor şimdiye kadar her ölçüm yaptığımız ve analizini yapdığımız objeler kayıtlıdır cihaz şuan orduda gelir gelmez ilk işim eklemek olacak ve sizden ricam cihazları övmek veya kötülemek bize düşmez bize düşen GERÇEKLERİ YAZMAKTIR TAM VE EKSİKSİZ

senin okm 3000 ile kullandığın başlıkların ve yazılımın adını yazarmısın sana yardımcı olayım o konuda

hayırlı akşamlar

Alt 12-09-2009, 09:29 PM   #17
magnesia
Üye

sana gerçekten teşekkür ederim ve bu bilgileri bildiriceğim

Alt 12-10-2009, 09:12 PM   #18
MEZARCI
Banned

Tecrübe Puanı: 0
MEZARCI has a reputation beyond reputeMEZARCI has a reputation beyond reputeMEZARCI has a reputation beyond reputeMEZARCI has a reputation beyond reputeMEZARCI has a reputation beyond reputeMEZARCI has a reputation beyond reputeMEZARCI has a reputation beyond reputeMEZARCI has a reputation beyond reputeMEZARCI has a reputation beyond reputeMEZARCI has a reputation beyond reputeMEZARCI has a reputation beyond repute

Allah sendende razı olsun ustam , deltanın şeması ile ilgili link kırık tekrar denermisin ustam zahmet olmazsa led devresini indirdim birde pıc yazılımınıda eklersen çok makbule geçer saygılarımla

mezarcı
MEZARCI isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 12-12-2009, 01:47 PM   #19
alemci1970
Tecrübeli Üye

Tecrübe Puanı: 43016
alemci1970 has a reputation beyond reputealemci1970 has a reputation beyond reputealemci1970 has a reputation beyond reputealemci1970 has a reputation beyond reputealemci1970 has a reputation beyond reputealemci1970 has a reputation beyond reputealemci1970 has a reputation beyond reputealemci1970 has a reputation beyond reputealemci1970 has a reputation beyond reputealemci1970 has a reputation beyond reputealemci1970 has a reputation beyond repute

slm kardesım benım fıkrımde su durkı bahsetıyınız cıhazlar en ucuz fıyatı 20 bın dolardan baslıyo alma ımkanım olsa bıle ben sahsen almam cunkucıhazlarda dogruluk oranı cok dusukbence enıyı cıhaz bılgıdır bulunan ısaretler ustunde her bılgıyı veren cozumler bulunmaktadır bunlar uzerıne calısman daha mantıklı olanıdır sonucta ocıhazlar ıcerısıne bır pırogram yukludur ve sabıttır onun ıcın gerceklıyını kaybetmektedır yınede karar senındır saygılar ıyı sans lar
alemci1970 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 12-12-2009, 06:46 PM   #20
Gaziosmanpaşa
Moderator

Gaziosmanpaşa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 313016
Gaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond reputeGaziosmanpaşa has a reputation beyond repute

alemci kardes alinda is tam dedigin gibi degil
bu cihazlarin ana kartlari belirli bir frekans uretir ve arama bobini vasitasi ile toprak alti ve ustune sinyallari gonderir
uretilen bu frekans sabittir ve makinalar oyle yapilirla ortada metal yokken ses yada deger uretmezler ama bobine bir metal yaklastirdimizda fark frekansi olusur makina cikis verir
dogada her madddenin kendisine gore bir frekans gecirgenligi ve yansiticiligi varidr
buna gore metalin derinligi,turu,miketari anlasilabilir
ama sunuda unutmamak lazim benim anlatiklarim temek calismadir makinayi hangi firma tasarladi hangi kriterlere gore hepsi onemli
Ama.. Sende bir bilgi var, bende bir bilgi var,
Ben bilgimi sana verdim, sen bilgini bana verdin.
Şimdi benim iki bilgim var, senin de iki bilgin var”
Gaziosmanpaşa isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
Yok

Seçenekler
Stil Konuyu değerlendir
Konuyu değerlendir: