PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Işaretler oturak taşı ve kaplunbağa

magnesia
12-09-2009, 11:49 PM
Arkadaşlar herkese iyi akşamlar ben bir işareti öğrenmek istiyorum
kol dayanakları olmayan oturak taşı ve ovaya bakıyor önü düz ama arkasında çok büyük kaplunbağa oturuyor arka ayakları çökük vaziyette

GSLH
12-10-2009, 12:26 AM
sa arkadaşım işareti,n güzel ama görmek lazım yanlış yönlene bilirsin .bakmak görmek deyildir.......

hira_pc
12-10-2009, 01:09 AM
s.a. orada emin olki kaplumbağadan baska sekilli kayalarda mevcuttur gizli sekli veren vardır onu bul seni yönlendirsin... saygılar

MEZARCI
12-10-2009, 10:03 AM
heeh şöyle be magnesia işaretler konusunda yardımcı olalım sana ancak fotoğraf yüklemen gerekiyor , diğer konulardaki gibi tartışmaya girmen kimseye fayda sağlamaz , düzgün konular aç fotoğraf ekle yardımcı olmaya çalışalım

mezarcı

DAYI
12-10-2009, 12:56 PM
Selamünaleleyküm magnesia kadeş çok güzel bi işaret yakalamışsın normalde oturak kol koyma yerleride olmayınca karşıya bakmanı ifade eder ama burda arkadaki kağlumbağa bu durumu bozmuş anladığım kadar eğer tam anlattığın gibi ise yumurtlama vaziyeti almış yani oraya bişeyler bırakmış ama genede arkadaşların dediği gibi fotoğraf olursa çok iyi olur kaplumbağanın üstündeki en ufak bir çizik veya bakış veya duruş yön değiştirebilir yani resim resim resim.....
Napolyon demiş para para para
definecide der resim resim resim
saygılar dayı

magnesia
12-10-2009, 01:51 PM
dayı ilgin için teşekkür ederim ben fotoğrafları en kısa zamanda göderiyorum

SEYRANİ
12-10-2009, 04:43 PM
selamünaleleyküm magnesia kadeş çok güzel bi işaret yakalamışsın normalde oturak kol koyma yerleride olmayınca karşıya bakmanı ifade eder ama burda arkadaki kağlumbağa bu durumu bozmuş anladığım kadar eğer tam anlattığın gibi ise yumurtlama vaziyeti almış yani oraya bişeyler bırakmış ama genede arkadaşların dediği gibi fotoğraf olursa çok iyi olur kaplumbağanın üstündeki en ufak bir çizik veya bakış veya duruş yön değiştirebilir yani resim resim resim.....
Napolyon demiş para para para
definecide der resim resim resim
saygılar dayı

aynen katılıyorum

hutame
01-09-2010, 11:29 PM
fotaya gitmişken o kaplunbaga bak bakalım kimin mezarı ..zira o mezar mezarda içinde saten sirtina cık dsırtında da başka işare görecen onları da ögren..ve 70 adım en fazla ilerisinde kaynak suyu bul ordada hedıye var