Go Back   DefineBurada.CoM > FOTOĞRAFLI VE FOTOĞRAFSIZ İŞARETLERİNİZE YORUMLAR > Fotoğraflı İşaretlerinize Yorumlar
alan tarama | dedektör | toprak altı görüntüleme sistemleri

Seçenekler Thema bewerten Stil
Alt 01-08-2009, 10:26 PM   #1
thelock
Üye

thelock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 38016
thelock has a reputation beyond reputethelock has a reputation beyond reputethelock has a reputation beyond reputethelock has a reputation beyond reputethelock has a reputation beyond reputethelock has a reputation beyond reputethelock has a reputation beyond reputethelock has a reputation beyond reputethelock has a reputation beyond reputethelock has a reputation beyond reputethelock has a reputation beyond repute
Standart ilginç bir kaya sankı ınsan gıbı dıkkate degermı

dere yamacında bulunuyor ınsana benzıyor(dıkılı kaya)...
dıkılı kayanın(ınsana benzeyen) çorak yamac topragı ve 20 m altı dere.
bakıs ıstıkametınde ıse kayalık var.
thelock isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Facebook'ta Paylaş

Alt 01-09-2009, 04:11 PM   #2
akrepkral
Üye

Tecrübe Puanı: 16
akrepkral is on a distinguished road

Kardeşim;allah Yardimcin Bahtin Açik Olsun,öncelikle Emeğin Ve çabalarin Için Teşekkür Ederim Araştirmalarin Dahada Iyi Olmali Bin Kere Düşünüp Bir Kere Hareket Edeceksin Bu Yüzden çok Iyi Araştirma Yaparsan Yardimci Olabileceğim Kanisindayim,bölge Itibari Ile Ve Arazi Yapisina Dikkat Ederek Hareket Et,tahminim Doğru Ise çok Büyük Mal Olmasi Lazim Ama Arazinin Doğal Yapisi Genelde Böyle Ise Yanilma Riskin çok
akrepkral isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 01-09-2009, 07:33 PM   #3
hira_pc
Administrators

hira_pc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 10
hira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond repute

yakın cevresinde işaret arastırmasında bulun buluncada resmi ceşitli olarak atarsın burda güzel mal olmalı ama bulumu biraz ugrastıracak gibi geliyor ... cevresinde güzel arastırmada bulun sabit işaret bulmalısın yoksa sade bu resimden bişey cıkmaz... saygılar
hira_pc isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 01-09-2009, 07:47 PM   #4
SEYRANİ
Administrators

Tecrübe Puanı: 349017
SEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond repute

thelock kardeş ben bunda bişey göremedim tamamen dogal
işçilik olan bir yerker varsa bu kayaya yakın oraya yogunlaş

Alt 01-10-2009, 01:24 AM   #5
detay
Tecrübeli Üye

detay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 48016
detay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond repute

arkadasım burası bos degil ama senden bir foto isteyecegim bize gore sag tarafını cekebilirmisin hatta dort kosesini haber beklıyorum birsey yakaladım ama resimden secemiyorum
detay isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 01-10-2009, 01:48 AM   #6
zeki55
Üye

zeki55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 9016
zeki55 has a reputation beyond reputezeki55 has a reputation beyond reputezeki55 has a reputation beyond reputezeki55 has a reputation beyond reputezeki55 has a reputation beyond reputezeki55 has a reputation beyond reputezeki55 has a reputation beyond reputezeki55 has a reputation beyond reputezeki55 has a reputation beyond reputezeki55 has a reputation beyond reputezeki55 has a reputation beyond repute

selam bu kaya sanıyorum döküm. horasanla inşa ve maket define işareti aynı zamanda da ölçüm veren koordinat işaret. Bu kayanın önünde durduğunda kayalık yer ümitle söylüyorum ki güney taraftadır. Şayet kayalık gğney tarafta ise; yine güneyde ki kayalıkta bu maket kayaya benzer onu andırır ama bu kadar belirgin olmayan bir kaya ara mal yeri orası olup, para da kayanın içindedir.
zeki55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 01-10-2009, 04:55 PM   #7
thelock
Üye

thelock has a reputation beyond reputethelock has a reputation beyond reputethelock has a reputation beyond reputethelock has a reputation beyond reputethelock has a reputation beyond reputethelock has a reputation beyond reputethelock has a reputation beyond reputethelock has a reputation beyond reputethelock has a reputation beyond reputethelock has a reputation beyond reputethelock has a reputation beyond repute

abılerım yon belıttım baktıgı yon komple ırılı ufaklı kayalık alan
akrepkral ve zeki55 abı lutfen yarımcı olunuz
zekii55 abı sanırım dedıgınız gıbı guney yamacta.
bu ılgınc kayanın arkasından dere gecer ve bu mevkıde gomuler hep dere baz alınarak yapılmıs...
Bu konuyla alakalı ne bılyıor ve ne umuyorsak yazalım yardım lutfen.

Alt 01-10-2009, 05:49 PM   #8
zeki55
Üye

zeki55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 9016
zeki55 has a reputation beyond reputezeki55 has a reputation beyond reputezeki55 has a reputation beyond reputezeki55 has a reputation beyond reputezeki55 has a reputation beyond reputezeki55 has a reputation beyond reputezeki55 has a reputation beyond reputezeki55 has a reputation beyond reputezeki55 has a reputation beyond reputezeki55 has a reputation beyond reputezeki55 has a reputation beyond repute

selam
dediğim gibi güney tarafta kayalığın yoğunlaştığı yerde ve BU KAYAYIDA GÖREBİLECEK BİR YERDE bu kayayı andırır kaya aramalısın. kayalıkta gezerken ve bu kayayı ararken dörtbir yandan bak kayalara mutlaka bu kayaya benzer kaya bulacaksın. şayet oklaki bulursan ben buldum bu kaya benzer dersen ben tiyolaera devam edeceğim.
zeki55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 01-13-2009, 10:20 PM   #9
akrepkral
Üye

Tecrübe Puanı: 16
akrepkral is on a distinguished road

Kardeşim,allah Yardimcin Bahtin Açik Olsun.dediğim Gibi Zeki Kardeşinde Tiyolarini Göz önünde Bulundur,benim Kendi Düşüncemi Sana Aktarayim Araştirma Yapacağin Benim Açimdan Iki Yön Var Doğu Ve Bati Yönlerini Baz Alarak Tam Yamaç Ta Olma Ihtimali Yüksek Mermer Madeni Veya Mermer Gibi Sert Taş Kütleleri Olan Kayalar Olmasi Lazim Ilk önce Bati Kisim Olmak üzere Buraya Dikkat Etmeni Ve Daha Detayli çevrenin Resmini çekersen Yardimci Olabilmemiz Açisindan Iyi Olacak Kanisindayim,bir Kere Düşünüp Bin Kere Hareket Edeceğine Bin Kere Düşünüp Bir Kere Hareket Edeceksin
akrepkral isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 01-14-2009, 01:51 AM   #10
thelock
Üye

abılerım cok tesekkur ederım cok aydınlatıcı oldu ALLAHrazı olsun hepınızden aynen onerdıgınız sekılde devam edecegım ınsallah. sevgıler

Etiketler
Yok