Go Back   DefineBurada.CoM > FOTOĞRAFLI VE FOTOĞRAFSIZ İŞARETLERİNİZE YORUMLAR > Fotoğraflı İşaretlerinize Yorumlar
alan tarama | dedektör | toprak altı görüntüleme sistemleri

Seçenekler Thema bewerten Stil
Alt 01-27-2009, 10:54 PM   #1
volki203
Üye

Tecrübe Puanı: 16
volki203 has a reputation beyond repute
Standart ayak

resimler aşagıda yeni yükleyebildim yorumları bekliyorum saygılar RESİMLER İKİNCİ SAYFADA

Konu volki203 tarafından (01-28-2009 Saat 08:09 PM ) değiştirilmiştir.
volki203 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Facebook'ta Paylaş

Alt 01-27-2009, 10:59 PM   #2
amca
Üye

amca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 4016
amca has a reputation beyond reputeamca has a reputation beyond reputeamca has a reputation beyond reputeamca has a reputation beyond reputeamca has a reputation beyond reputeamca has a reputation beyond reputeamca has a reputation beyond reputeamca has a reputation beyond reputeamca has a reputation beyond reputeamca has a reputation beyond reputeamca has a reputation beyond repute

slm volki resim yok
amca isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 01-28-2009, 12:01 AM   #3
istihkam
Guest

Tecrübe Puanı: 0
istihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond repute

s.a volkı kardesım uyelıgınız hayırlı mubarek olsun ınsallah.
amcamız olaya el atmıs (amca dıyorum cunku bulundugum muhıtte amca lakaplı bırısı var cok severım kendısını sızden ıyı olmasın o yuzden kanım kaynadı hatamız kusurumuz olursa affola)
istihkam isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 01-28-2009, 12:27 AM   #4
~*İNB_37*~
Administrators

~*İNB_37*~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 438017
~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute
Standart s.a

arkadaşım resimler gelmemiş eğer resimleri atamadıysan bi sorun oluştuysa aşağıdaki linke tıklayarak hataları görebilirsin

fotaraf yüklemekle ilgili yardımı buraya tıklayaak alabilirsiniz

~*İNB_37*~ isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 01-28-2009, 01:23 AM   #5
detay
Tecrübeli Üye

detay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 48016
detay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond reputedetay has a reputation beyond repute

gelır ınsallah bır ara
detay isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 01-28-2009, 01:28 AM   #6
~*İNB_37*~
Administrators

~*İNB_37*~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 438017
~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute~*İNB_37*~ has a reputation beyond repute
Standart s.a

gelir detay abi inşallah öle umuyom

~*İNB_37*~ isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 01-28-2009, 02:59 PM   #7
volki203
Üye

Standart mesajlar tek sayfada bırlestırılmıstır

burda bi ayak işareti var bu ayagın 5 metre kadar çaprazında bu resmini koydugum delilikli ana kaya var bu kaya birde ok işareti var onuda işaretledim burası ormanın içinde bir yer tepelik etrafta yıgma taşlar var en büyük kaya delilkli olan bu kaya sanki kat kat eklenmiş gibi zorladık ama sonuç alamadık pek karıştırmadan fotolayıp sizin fikirlerinizi alayım dedim

[IMG]http://img90.imageshack.us/img90/s7301786
tl9.jpg/1/w2592.png[/IMG]
.jpg/1/w2592.png[/IMG]

bu ana kayadaki ok işareti kayanın altını gösteriyo

buda işetin yandan çekilmiş hali

bu işaret ana kayanın üstünde m harfi gibi bişey var acaba ne olabilir

burda işaretledigim taş kayaya sabit etrafı alınmış gibi

buda ok işaretinin üst kısmında kalıyor sola dogru olan ucunda

bu kayadada kalp işretine benziyen bi şekil var

Alıntı:
volki203 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

burda bi ayak işareti var bu ayagın 5 metre kadar çaprazında bu resmini koydugum delilikli ana kaya var bu kaya birde ok işareti var onuda işaretledim burası ormanın içinde bir yer tepelik etrafta yıgma taşlar var en büyük kaya delilkli olan bu kaya sanki kat kat eklenmiş gibi zorladık ama sonuç alamadık pek karıştırmadan fotolayıp sizin fikirlerinizi alayım dedim
SİZCE AYAK NE DEMEK

Konu istihkam tarafından (01-29-2009 Saat 12:37 AM ) değiştirilmiştir. Sebep: konu butunlugu ıcın

Alt 01-28-2009, 03:12 PM   #8
diamond
Tecrübeli Üye

diamond - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 40016
diamond has a reputation beyond reputediamond has a reputation beyond reputediamond has a reputation beyond reputediamond has a reputation beyond reputediamond has a reputation beyond reputediamond has a reputation beyond reputediamond has a reputation beyond reputediamond has a reputation beyond reputediamond has a reputation beyond reputediamond has a reputation beyond reputediamond has a reputation beyond repute

Volki203_ Bu ayağı biraz açabilirmisin. Ben hangi ayağa bakacağımı pek kestiremedim de.

Bölgeden biraz bilgi verebilirmisin.Kayaların yapısı, coğrafi yapı, yaşantı yeri var mı etrafında v.s.

Alt 01-28-2009, 07:06 PM   #9
diamond
Tecrübeli Üye

diamond - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 40016
diamond has a reputation beyond reputediamond has a reputation beyond reputediamond has a reputation beyond reputediamond has a reputation beyond reputediamond has a reputation beyond reputediamond has a reputation beyond reputediamond has a reputation beyond reputediamond has a reputation beyond reputediamond has a reputation beyond reputediamond has a reputation beyond reputediamond has a reputation beyond repute

Volki203_cevre fotolarını ben istedim galiba ilk yorum yapma gereği de bende olsa gerek, ustalarımdan destur alarak tahminlerimi ve gördüklerimi paylaşmak isterim. Çok güzel bir çalışma olmuş bilgilendirme adına oturmuş tektek hazırlamışsın. Eline sağlık.
M işareti demişsin, o m işareti tersten bakıldığında ve seninde çiziminde göründüğü gibi v işareti olmakla birlikte 2 adet mezarın kayanın 3 m2 ciavarın da olduğuna işaret veriyor,ayrıca tümsekte bulunan yığmaların altında bir kuyu girişi mezar odalara ulaşıyor.Yukarıda kayaya sabit etrafı alınmış dediğin kapak olma ihtimali yüksek. Boşluk tespiti yapılılarak kapak olduğu doğrulanabilir.Kal dediğin işaret ana kayaya yönlendiren bir yönverici. Başka bir bilgisayardan yazdığım için resimlerini alıp üzerinde işaretleyemiyorum. Ok işareti ve iki V işareti doğrudan kayanın altına yada içine doğru yönlendiriyor.Ama ustalardan gelecek yorumlar benimkinden daha değerlidir. Buna hiç şüphem yok. Saygılarımla.

Alt 01-28-2009, 08:08 PM   #10
volki203
Üye

Alıntı:
amca Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
slm volki resim yok
RESİMLER İKİNCİ SAYFADA

Etiketler
Yok