Go Back   DefineBurada.CoM > FOTOĞRAFLI VE FOTOĞRAFSIZ İŞARETLERİNİZE YORUMLAR > Fotografsız İşaretlerinize Yorumlar
alan tarama | dedektör | toprak altı görüntüleme sistemleri

Seçenekler Thema bewerten Stil
Alt 03-23-2009, 09:57 AM   #1
salih49
Üye

Tecrübe Puanı: 3016
salih49 has a reputation beyond reputesalih49 has a reputation beyond reputesalih49 has a reputation beyond reputesalih49 has a reputation beyond reputesalih49 has a reputation beyond reputesalih49 has a reputation beyond reputesalih49 has a reputation beyond reputesalih49 has a reputation beyond reputesalih49 has a reputation beyond reputesalih49 has a reputation beyond reputesalih49 has a reputation beyond repute
Thumbs up Lütfen yardım.

Edirne viyaletinde KOVANLIK KÖY arıyorum,fakat nafile sonuç negatif. Arkadaşlar bana yardımcı olursanız sevinirim.SAYGILARLAR.
salih49 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Facebook'ta Paylaş

Alt 03-23-2009, 08:36 PM   #2
DAYI
Guest

http://www.defineburada.com/forum/is...er-2-t363.html

http://www.defineburada.com/forum/is...rler-t354.html
arkadaşım burada ismi değişen yerlere bakabilirsin belki olabilir

Alt 07-02-2009, 11:40 PM   #3
KOMAGENA
Tecrübeli Üye

KOMAGENA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 67015
KOMAGENA has a reputation beyond reputeKOMAGENA has a reputation beyond reputeKOMAGENA has a reputation beyond reputeKOMAGENA has a reputation beyond reputeKOMAGENA has a reputation beyond reputeKOMAGENA has a reputation beyond reputeKOMAGENA has a reputation beyond reputeKOMAGENA has a reputation beyond reputeKOMAGENA has a reputation beyond reputeKOMAGENA has a reputation beyond reputeKOMAGENA has a reputation beyond repute

Alıntı:
salih49 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Edirne viyaletinde KOVANLIK KÖY arıyorum,fakat nafile sonuç negatif. Arkadaşlar bana yardımcı olursanız sevinirim.SAYGILARLAR.
s.a senin aradığın köy bulgaristan-varnada var.bilgilerini tekrar incele antalya da izmir de konya da ve giresun da var birde kovanlık koyu var .bence konyadaki eski zamanlara dayanıyor ismi değişmemiş.giresun ise eşkiya bölgesi bulgaristanda .hangisi bilgilerine uyuyorsa orayı araştır

Etiketler
Yok