Go Back   DefineBurada.CoM > FOTOĞRAFLI VE FOTOĞRAFSIZ İŞARETLERİNİZE YORUMLAR > Fotoğraflı İşaretlerinize Yorumlar
alan tarama | dedektör | toprak altı görüntüleme sistemleri

Seçenekler Thema bewerten Stil
Alt 05-07-2009, 08:35 PM   #1
dxnote32
Üye

Tecrübe Puanı: 16
dxnote32 is on a distinguished road
Standart arkdaşlar BİR KÇ İŞARET yorumlarınızı acil bekliyorum şimdiden teşkkr ederim saygılar

ARKADAŞLAR RESİMLERİN HEPSİ BENİM ALINTI FALAN DEĞİL YORUMLARINIZI BEKLİYORUM

dxnote32 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Facebook'ta Paylaş

Alt 05-07-2009, 10:07 PM   #2
hira_pc
Administrators

hira_pc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 10
hira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond repute

s.a. arkadasım cevresinde degerli mezarlar olmalı ama bu mezarlar büyük olasılıkla toprak altında kaya mezarlar olmalı ... geniş cevre fotoları varmıdır ??? ikinci resimde kapak görünümü var orayı bir yolarsanız iyi olur... muhtemelen birinci resmin karsısında olma olasılıgı yüksek mezarların
hira_pc isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 05-08-2009, 12:26 AM   #3
istihkam
Guest

Tecrübe Puanı: 0
istihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond repute

s.a kardesım:
resımlerınızın uzaktan goruntusu yok bu cok buyuk bır eksıklık ısaret cevreyle ılıntılıdır aksı halde her ısaret malını kendısınde barındırmalıydı oyle olmadıgını bıldıgınız halde neden cevre fotosu atılmaz anlamıyorum sahsen bu tur resım atanlara nasıbınde yok dıyorum nasıbınde olsa bır sekılde bıze hedefı verecek cevre fotoları suan gozumuz onunde bulunurdu bunları soylerken tamamen sızın menfaatınıze dıyorum sakın alınmayasın ve hakkını helal edesın kardesım, bu vesıleyle dıger buutn uye kardeslerımızden cevre fotoları rıca edıyoruz cevre fotosu olmadan yapılan yorumların sadece cok az bır kısmı tutacaktır bunda yorumcunun kesınlıkle hatsı yoktur bılesınız.

1.resım uzak goruntusu olmadıgından sadece sunu dıyebılrıım oymanın bakıs ıstıkametıde yıne yamaca karsı bır kapalı mekan olacak yıne aynen o yuvarlak tas mısalı asagısında arayınız muhakakk olmalı egerkı tasınız yerınden oynamamıssa onu bul kardesım.

dıger resımlerınız ıcın ne arayacagımız bellı ama arazı yapısına gore konusmak gerektıgınden cevre fotolarınıda atmanızı rıca edıyorum bırde dıger fotoların profılden cekılmıslerını 3 boyutlu gormek gerek hayalen konusmak ıstemıyorum kardesım. yerlerınız oldukca saglam ve tatmın edıcı.
saygılar.
istihkam isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 05-08-2009, 12:28 AM   #4
DAYI
Tecrübeli Üye

DAYI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 593018
DAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond repute

selamüanaleyküm evet hira ya katılıyorum ama bize gerekli olan arazinin fotoğrafları yani işater bulunan kayaların etrafını detaylı olarak çekebilirsen belki faydalı olabiliriz
DAYI isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 05-08-2009, 08:10 AM   #5
dxnote32
Üye

Standart af ola

en kısa zamanda arazi fotolarını atacağım hakkınızı helal edin bi kusrum olduysa affola

Alt 05-08-2009, 12:54 PM   #6
hira_pc
Administrators

hira_pc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 10
hira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond repute

s.a. arkadasım resimlerini tekrar bir daha daha detaylı olarak gözden gecirdim ama yine geniş acılar olmadıgından hep bir eksiklik var ben bir iki yer daha göstereyim istedim resim cekmeye gidersen oralarını incelersin ....
burada mahsenlerdende süphelenmekte mümkün ... cevrede kaya mezar oda mezar ve mahsenler oldugundan süpheleniyorum... geniş resimler cok iyi olacak...
şimdi ilk resimde belirtiğim ok önünde muhtemelen bir iki en fazla üç metre icinde bir oda olmalı zeminde diye düşünüyorum gidince orayıda bir resimle....

diğer resimde okla belirtiğim iki alan zarfında mahsenden söz etmek mümkün olur....veya tam altında
hira_pc isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 05-08-2009, 05:24 PM   #7
dxnote32
Üye

Standart mahsen

arazi fotolarını en kısa zamanda yükleyeceğim ama şunu belirtmek istedim balığın gösterdiği yerde bir mahsen girişi var birde kurumuş bir arkarsu gibi bişi var bu işe yararmı..

Alt 05-08-2009, 07:59 PM   #8
istihkam
Guest

Tecrübe Puanı: 0
istihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond reputeistihkam has a reputation beyond repute

istihkam isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 05-08-2009, 09:49 PM   #9
SEYRANİ
Administrators

Tecrübe Puanı: 349017
SEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond reputeSEYRANİ has a reputation beyond repute

arkadaşlar Güzel Tespitte Bulunmuşlar
Bende Işaretlerin Bir Birini Bakiş Açisini ögrenebilirmiyim Acaba Ve Mesafelerini

Alt 05-09-2009, 12:18 PM   #10
murat_kafkas
Üye

Tecrübe Puanı: 16016
murat_kafkas has a reputation beyond reputemurat_kafkas has a reputation beyond reputemurat_kafkas has a reputation beyond reputemurat_kafkas has a reputation beyond reputemurat_kafkas has a reputation beyond reputemurat_kafkas has a reputation beyond reputemurat_kafkas has a reputation beyond reputemurat_kafkas has a reputation beyond reputemurat_kafkas has a reputation beyond reputemurat_kafkas has a reputation beyond reputemurat_kafkas has a reputation beyond repute

arkadaşlar bece sakın burası eski bir taş kırma ocağı olmasın.ünkü bu oyuklar taşı çatlatmak için açılmış gibi duruyor.resimde görünene görede hiç mezarlık olabilecek bir yere benzemior
murat_kafkas isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
Yok