Go Back   DefineBurada.CoM > FOTOĞRAFLI VE FOTOĞRAFSIZ İŞARETLERİNİZE YORUMLAR > Fotoğraflı İşaretlerinize Yorumlar
alan tarama | dedektör | toprak altı görüntüleme sistemleri

Seçenekler Thema bewerten Stil
Alt 04-25-2010, 11:34 AM   #1
reis21
Üye

Tecrübe Puanı: 2015
reis21 has a reputation beyond reputereis21 has a reputation beyond reputereis21 has a reputation beyond reputereis21 has a reputation beyond reputereis21 has a reputation beyond reputereis21 has a reputation beyond reputereis21 has a reputation beyond reputereis21 has a reputation beyond reputereis21 has a reputation beyond reputereis21 has a reputation beyond reputereis21 has a reputation beyond repute
Standart Değerli ustalarımdan bu işaretlere yorum bekliyorum beni yönlendirirmisiniz

arkadaşlar bu resimlere bakaraktan beni bir bölgeye yönlendirebilirmisiniz sizce bu resimlerin anlamı ve sayet varsa hazinenin olabilecek yeri neresi değerli yorumlarınızı bekliyorum şimdidewn teşekkür ederim.
Eklenen Resim Ön İzlemesi
Dosya tipi: jpg user2076_pic83_1271081098_thumb[1].jpg (6,0 KB (Kilobyte), 77x kez indirilmiştir)
Dosya tipi: jpg user2076_pic84_1271081098_thumb[1].jpg (4,1 KB (Kilobyte), 74x kez indirilmiştir)
Dosya tipi: jpg user2076_pic87_1271081325_thumb[1].jpg (6,7 KB (Kilobyte), 76x kez indirilmiştir)
Dosya tipi: jpg user2076_pic89_1271081613_thumb[1].jpg (5,3 KB (Kilobyte), 63x kez indirilmiştir)
Dosya tipi: jpg user2076_pic90_1271081613_thumb[1].jpg (6,5 KB (Kilobyte), 57x kez indirilmiştir)
Dosya tipi: jpg user2076_pic91_1271083166_thumb[1].jpg (4,3 KB (Kilobyte), 61x kez indirilmiştir)
reis21 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Facebook'ta Paylaş

Alt 04-25-2010, 11:24 PM   #2
hira_pc
Administrators

hira_pc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 10
hira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond reputehira_pc has a reputation beyond repute

birbiriyla bağlantılı değil bu işaretler...
hira_pc isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 04-26-2010, 12:01 AM   #3
KOMAGENA
Tecrübeli Üye

KOMAGENA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 67016
KOMAGENA has a reputation beyond reputeKOMAGENA has a reputation beyond reputeKOMAGENA has a reputation beyond reputeKOMAGENA has a reputation beyond reputeKOMAGENA has a reputation beyond reputeKOMAGENA has a reputation beyond reputeKOMAGENA has a reputation beyond reputeKOMAGENA has a reputation beyond reputeKOMAGENA has a reputation beyond reputeKOMAGENA has a reputation beyond reputeKOMAGENA has a reputation beyond repute

bunlar bu siteden alınmış fotolar hepsi senin etrafındamı

Alt 04-26-2010, 09:42 AM   #4
reis21
Üye

reis21 has a reputation beyond reputereis21 has a reputation beyond reputereis21 has a reputation beyond reputereis21 has a reputation beyond reputereis21 has a reputation beyond reputereis21 has a reputation beyond reputereis21 has a reputation beyond reputereis21 has a reputation beyond reputereis21 has a reputation beyond reputereis21 has a reputation beyond reputereis21 has a reputation beyond repute

evet birbiriyle bağlantılı olmadığını biliyorum bunlar aynı köyden fakat farklı yerlerdeki işaterler.Balık ve yılan aynı yerde birbirine bakan iki farklı kayay çizilmiş aralarında yaklasık 5 metre var. havuz görünümündeki taş balığın bulunduğu yerden yaklaşık 1000 mtre aşağısında bir arazide toprak sürülürken pulluğa takılarak yerdenden toprak altından çıktı ayrıca çıktığı yıl yaklasık 10*10 kadar alanda ot çıkmadı pamuk ekmiştik o yıl taşın çıktığı yerde o yıl pamuk yeşermedi.kare oyma ve oyukta farklı bir bölgede aralarında yaklasık 10 metre arayla çıktı haç işareti ise bir başka yerde yığma taşların altında çıktı şimdi daha sağlıklı yorum yapabilirsiniz. yorumlarınızı bekliyorum

Alt 04-26-2010, 11:41 PM   #5
meçhul
Tecrübeli Üye

meçhul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 134016
meçhul has a reputation beyond reputemeçhul has a reputation beyond reputemeçhul has a reputation beyond reputemeçhul has a reputation beyond reputemeçhul has a reputation beyond reputemeçhul has a reputation beyond reputemeçhul has a reputation beyond reputemeçhul has a reputation beyond reputemeçhul has a reputation beyond reputemeçhul has a reputation beyond reputemeçhul has a reputation beyond repute
Thumbs up işaretlerin dili var,çözüm için akıl!

s.a öncelikle işaretlerin çok güzel ve değerli! yalnız hiçbir işaretin birbiri ile alakası yok.her biri daha farklı bir hedeftir.sırayla açıklamaya çalışalım.
1...Resim balık kesin gömü olup baktığı yönde yaklaşık 5 metre civarında yakından malını alman kolaydır.60cm den malı çıkar.
2...Resim haç resmi yemini ifade eder.zaten yığma altında çıktı demişsiniz,yarısı bitmiş işin!mezar var ve büyük ihtimalle yüklü ve iyi malı var.
3...Resim kare oyma zengin mezarını ifade eder.ayrıca kanala su doldurduğunda suyun akış yönü ve döküldüğü yer yönünü verir.oymanın derinliği mesafesini verir her cm 83 cm ile çarp oda mezardır.
4...Resim yılan kesin definedir.yılanın boyu mesafeyi verir.kıvrımları dahil ip ile ölçünüz.kaç cm çıkar ise 79cm veya bir adım kabul edin baktığı yönde hedefte yakın mesafede çıkar.
5...Resim oyma mezar ifade eder fakir mezarlarıdır genelde ama bazen değişik ve güzel mal çıkabiliyorayrıca kanala su doldurduğunda suyun akış yönü ve döküldüğü yer yönünü verir.oymanın derinliği mesafesini verir her cm 83 cm ile çarp oda mezardır.
6...resim oda mezar tasvir edilmiş.arazide kayalık olmaması mezar yapılmayacağı anlamına gelmez.ayrıca o çağın insanları kendi tarlalarının başına ev yapmış ve mezarlarını yapmışlardır.ot ve pamuk yetişmemesi kesinlikle çok zengin malı olduğunu gösterir.
7.. gardaş ALLAH(cc) size malı vermiş!hacı hocaya baktırmayın üç harfliler(cin) sahiplenmesin.dikkatli ve titiz cep tlf suz çalışın.bataryası takılı dahi olmamalı!malı bulun tamahkar ve adil olmak en önemlisi kimsenin anası -babası koymadı oraya paylaşmasını bilmeziseniz hayrı olmaz!malı bulunca sizi görünmeyenler birbirinize düşürmesin!abdestli ve okuyarak gidin.mallara kesinlikle çıplak elle dokunmayın zehirli mantar yıllarca kalır,maskesiz delhiz,mağra ve odalara girmeyin.içeri girmeden önce gazete yakarak içeri atın ki içerideki mikropların yanmasını havanın silkilasyonunu sağlayın.resim çekerken günümüzden objeler koyun saat,gazete,sigara gibi. resmi çoğaltmayın cd sini dağıtmayın ki gerçek değerinde veresiniz.resmi yapmanız daha doğru ve akılcıdır.tabiki imkanlar neticesinde?!!!!bulduğunuzun eder degerini islam hukukuna uyarak hayır ,hasenette ,garip guraba ve fakirler için kullanmanız bereket ve hayrına vesile olacaktır;bulununbal şans s.a.
meçhul isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 04-27-2010, 02:36 PM   #6
reis21
Üye

Değerli arkadaşım meçhul sana çok teşekkür ederim çok aydınlatıcı bilgiler verdniz bana biliyorumki suan bu resimlere bakan çoğu kişi bunların bir siteden alıntı olduğunu düsünüyorlar ama bunları gerçekten kendi elimle çektim kendi gözümle gördüm bunların bulunduğu civarda çok kişi tarafından resmi olmayan kazılarda yapıldı ama suana kadar kimsenin bir sonuca ulaştığı bilgisini daha almadım ulaşmıs olsalardı eminimki duyardım çünkü kendi köyümüz bu kare oymanın olduğu bölgenin yakınında bir alanda kazı çalışması yaptık iki dev kayanın arasını kazdık üstteki siyah toparak yaklasık 1.5 metre sonra bitti ve kıpkırmızı bir toprak çıktı.kırmızı toprakta yaklasık 60 70 cm den sonra tuhaf bir toprak çıktı aynızamnda kırmızı toprak bitmeden pis bir koku geldi simdi değişik olan topraktayız kazmayabile gerek yok küreği bile batırdığımızda rahatlıkla giriyo içine ama devam edemedik çünkü korkuyoruz bir tuzaklı olabilir yada üç harf lilerle karsılasabiliriz yada okitlenmiş kapak ağzı açılırsa onun zehirinden ölebiliriz diye simdilik öylece bırakmıs durumdayız sence ne yapmalıyım kazıya devam edersem bu yazdığım tehlikelerle karsılaşma olasılığım yüzde kaç acaba bana bilgi verebilirmisin

Alt 04-27-2010, 06:42 PM   #7
meçhul
Tecrübeli Üye

meçhul has a reputation beyond reputemeçhul has a reputation beyond reputemeçhul has a reputation beyond reputemeçhul has a reputation beyond reputemeçhul has a reputation beyond reputemeçhul has a reputation beyond reputemeçhul has a reputation beyond reputemeçhul has a reputation beyond reputemeçhul has a reputation beyond reputemeçhul has a reputation beyond reputemeçhul has a reputation beyond repute
Cool yarım iş ham olur!

Alıntı:
reis21 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Değerli arkadaşım meçhul sana çok teşekkür ederim çok aydınlatıcı bilgiler verdniz bana biliyorumki suan bu resimlere bakan çoğu kişi bunların bir siteden alıntı olduğunu düsünüyorlar ama bunları gerçekten kendi elimle çektim kendi gözümle gördüm bunların bulunduğu civarda çok kişi tarafından resmi olmayan kazılarda yapıldı ama suana kadar kimsenin bir sonuca ulaştığı bilgisini daha almadım ulaşmıs olsalardı eminimki duyardım çünkü kendi köyümüz bu kare oymanın olduğu bölgenin yakınında bir alanda kazı çalışması yaptık iki dev kayanın arasını kazdık üstteki siyah toparak yaklasık 1.5 metre sonra bitti ve kıpkırmızı bir toprak çıktı.kırmızı toprakta yaklasık 60 70 cm den sonra tuhaf bir toprak çıktı aynızamnda kırmızı toprak bitmeden pis bir koku geldi simdi değişik olan topraktayız kazmayabile gerek yok küreği bile batırdığımızda rahatlıkla giriyo içine ama devam edemedik çünkü korkuyoruz bir tuzaklı olabilir yada üç harf lilerle karsılasabiliriz yada okitlenmiş kapak ağzı açılırsa onun zehirinden ölebiliriz diye simdilik öylece bırakmıs durumdayız sence ne yapmalıyım kazıya devam edersem bu yazdığım tehlikelerle karsılaşma olasılığım yüzde kaç acaba bana bilgi verebilirmisin
arkadaşım neye dayanarak,işareti ne ki kazdınız bilmiyorumda kazıdan çıkan işleme göre hedefe yaklaşmışsınız(ama yarım bırakmışsınız!bu tür işlemler ,kokular normal sende yıllarca hava alınmadan cesede bırakılan hediyeler et,meyve sebze,bez parçaları,insan cesedi,tahta,altın,gümüş,bronz,tuz vb. maddelerin içinde kalsan nasıl kokmasını beklersiniz?üç harflilere karşı nasıl korunmak gerektiği ,sure ve duaları internette var.sorgulayınca çıkar.abdestli,dualı gidersen yüce ALLAH(cc) ın izni ile birşey olmaz.kapak denk gelirse açarken soluma yapmayın.izinli) olarak çalışmanın sonunu getirmekte fayda var.yaradan yarım kalmış işi sevmez.daha önce ki yazdıklarımdan haç ve,balık ve yılan çok basit ve işinizi görür.selamlar.

Alt 04-28-2010, 09:08 AM   #8
reis21
Üye

Sağ ol meçhul kardesim en kısa zamanda neticeye gitmek için elimden geleni yapacağım bir netice alırsamda habet ederim sana eger d.bakır yakınlarındaysan gel beraber çıkarıp beraber yiyelim kardesim.

Alt 04-28-2010, 07:19 PM   #9
meçhul
Tecrübeli Üye

Wink destek ve bilği aktarmak bizden takdir ALLAH (CC) tandır.

Alıntı:
reis21 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sağ ol meçhul kardesim en kısa zamanda neticeye gitmek için elimden geleni yapacağım bir netice alırsamda habet ederim sana eger d.bakır yakınlarındaysan gel beraber çıkarıp beraber yiyelim kardesim.
teşekür ederim.inşallah muvafakiyet olursunuz.başarılar.çok uzağım oralara genede sağolasın .benim yerime hayır hasenet yap köprü cami gibi öbür tarafada amel lazım degil mi.

Alt 04-28-2010, 10:09 PM   #10
reis21
Üye

onu zaten yapacağım ama bir cami bir köprü yapacak kadar çokmu olur bu mal?

Etiketler
Yok