Go Back   DefineBurada.CoM > FOTOĞRAFLI VE FOTOĞRAFSIZ İŞARETLERİNİZE YORUMLAR > Fotoğraflı İşaretlerinize Yorumlar
alan tarama | dedektör | toprak altı görüntüleme sistemleri

Seçenekler Thema bewerten Stil
Alt 07-21-2011, 06:50 AM   #11
seha
Üye

Tecrübe Puanı: 22013
seha has a reputation beyond reputeseha has a reputation beyond reputeseha has a reputation beyond reputeseha has a reputation beyond reputeseha has a reputation beyond reputeseha has a reputation beyond reputeseha has a reputation beyond reputeseha has a reputation beyond reputeseha has a reputation beyond reputeseha has a reputation beyond reputeseha has a reputation beyond repute

Resim yok..Zaten file not found ibaresi var resmin yerinde!
seha isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 10-15-2011, 09:07 PM   #12
formen16
Tecrübeli Üye

Tecrübe Puanı: 229016
formen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond repute

Alıntı:
SEYRANİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bu aralar haraket yok ilkim usta hakılsın
Kapı resmi ortalıkta yok ama,bundan sonra harekette,berekette var SEYRANİ kardeşim.
formen16 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Alt 10-15-2011, 09:14 PM   #13
DAYI
Tecrübeli Üye

DAYI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tecrübe Puanı: 593018
DAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond reputeDAYI has a reputation beyond repute

Vay vay vay kimler gelmiş kimler şeref vermiş ya ustam ne yapalım ayaklarına sıcak sularmı koyalım ya inan şaşırdık allah razı olsun yüzünüzü göremiyoruz ama inan görmüş kadar sevindik....saygılar

Alt 10-15-2011, 10:01 PM   #14
formen16
Tecrübeli Üye

Tecrübe Puanı: 229016
formen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond reputeformen16 has a reputation beyond repute

Alıntı:
DAYI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Vay vay vay kimler gelmiş kimler şeref vermiş ya ustam ne yapalım ayaklarına sıcak sularmı koyalım ya inan şaşırdık allah razı olsun yüzünüzü göremiyoruz ama inan görmüş kadar sevindik....saygılar
Saygılar bizden ustam.
Biliyorsun işten güçten dolayı,alemden epeydir uzak kalmıştım.Aklıma geldi,siteye bir bakayım dedim,şifremi bile unutmuşum.Bulana kadar baya bi defter karıştırdım.Girince bir baktım ki hala kaydımız var.Bu yetmezmiş gibi bide onur konukluğumu bile devam ettirdiğinizi görünce o zaman bu kadirşinaslığa bir karşılık vermeye mecbur olduğumu hissettim.
Bundan sonra fırsat buldukça işi yokuşa sürmeden,kulağı tersten tutturmadan,biliyorsam dosdoğru,bilmiyorsam da kusura bakma bilmiyorum kardeşim deyip lafı dolandırmadan anlatmaya gayret edeceğim.Hadi bakalım.Herkese kolay gelsin.
Allah hepimizden razı olsun inşallah.Sevgi ve saygılarımla.
formen16 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
Yok